Продажа квартиры Ботанический сад , Станислава Парталы ул. , 17, Харьков

2 комн. · 3/9 эт. · 73.50 м²

80 000 $
Номер: SF-3-319-865

Информация о предложении

Простора 2-кімнатна квартира з авторським ремонтом у новобудові Є квартири, в які заходиш — і розумієш: тут хочеться залишитись. Саме така ця. Продається стильна 2-кімнатна квартира у сучасному будинку, розташована на комфортному 3 поверсі з 9. Загальна площа — 73,5 м², і головна родзинка — велика кухня-вітальня 30 м², де легко уявити сімейні вечері, зустрічі з друзями та затишні вечори. Квартира з авторським дизайном — усе продумано до дрібниць: гармонійні кольори, якісні матеріали, зручне планування. Простір світлий, відкритий і дуже атмосферний. Індивідуальне опалення дозволяє самостійно контролювати комфорт і витрати, а наявність газу — ще один плюс для зручного життя. Будинок новий, доглянутий, із приємними сусідами та сучасним під’їздом. Це варіант для тих, хто шукає не просто квадратні метри, а місце, де справді добре. Телефонуйте — із задоволенням покажемо цю квартиру наживо.

  • Цена: 80 000 $
  • Цена за кв. метр: ≈1 088 $
  • Ремонт: авторский дизайн
  • Класс жилья: эконом
  • Схема комнат: раздельная
  • Число комнат: 2 комн.
  • Площадь общая, м²: 73.50
  • Площадь кухни, м²: 30
  • Этаж: 3/9
  • Год постройки: 2011-2015
  • Санузлов: 1
  • Район города: Алексеевское направление , Павлово Поле

Общественный транспорт:
метро - Ботанический сад (20 мин. пешком);

Прочее

Дата обновления информации:
18.05.2026 19:41;

Наши сотрудники на связи

Photo

АН Valion

С удовольствием ответим на вопросы с 9-00 до 18-00 в будние дни, с 10-00 до 16-00 в субботу.

+380 (50) 450-30-82