Продаж квартири Вокзальна , Чоботарський пров., 2, Харків

1 кімн. · 1/2 пов. · 55 м²

39 800 $
Номер: SF-3-253-007

Інформація щодо пропозиції

Стильна дворівнева квартира з ремонтом біля метро — заходь і живи!
Продається сучасна 2-рівнева квартира площею 55 м² з якісним капітальним ремонтом. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, економію та зручну локацію.
До метро “Вокзальна” — всього 12 хвилин пішки!
1 рівень — простора кухня-студія 15 м² для відпочинку та прийому гостей
2 рівень — затишна спальня, де комфортно відновлювати сили
Комфорт і економія:
Двотарифний електролічильник (день/ніч)
Новий газовий котел — контроль тепла та витрат
Встановлені лічильники на газ і воду
Низькі комунальні платежі
Повна комплектація:
Усі меблі та техніка залишаються — квартира повністю готова до проживання або здачі в оренду.

Територія:
Доглянутий, затишний двір
Зона відпочинку
Є мангал — ідеально для вечорів із друзями.
Виконаний «для себе» — якісно, зі смаком і без компромісів.

Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції!

Телефонуйте та записуйтесь на перегляд вже сьогодні — квартира варта вашої уваги!

  • Ціна: 39 800 $
  • Ціна за кв. метр: ≈724 $
  • Ремонт: капітальний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 1 кімн.
  • Площа загальна, м²: 55
  • Площа кухні, м²: 15
  • Поверх: 1/2
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Прилеглі до центру , Вокзальна

Громадський транспорт:
метро - Вокзальна (13 хв. пішки);

Інше

Дата оновлення інформації:
07.05.2026 11:35;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82