Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир в Харкові

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, Полтавський Шлях вул., 184А, к. 2, Холодна Гора (Холодногірський)

Холодна гора Холодногірський напрямок , Холодна Гора (Холодногірський)

Полтавський Шлях вул. , 184, корп. 2, Харків

ЖК «Казка»

 1 кімн.

 1/9

 41 м²

ізольована

Продам 1 кімнатну квартиру, формат євродвушка. Виконано дизайнерський якісний ремонт. Загальна площа 41кв.м, кухня вітальня 16.2 кв.м. ЖК Казка, дуже зручне місце розташування 10 хв. метро Холодна гора, поруч є суперкет Клас, Зростання, ринок казка. Полтавский Шлях улица, 184А корпус 2.
Ціна: 49 000 $  ·  1 195 $ за м²

Продам квартиру Харків, Дарвіна вул.

 2 кімн.

 4/4

 89.70 м²

ізольована

У продажу 2к квартира в центрі міста Харків, по вулиці Дарвіна 19, метро Архітектора Бікетова. Загальна площа 89.7м2, 4/4 поверхового будинку. Стан квартири - авторський дизайн. Живи в затишному тихому місці, район Нагірний (Київський)- прекрасне розташування. З суміжним санвузлом. Наявний балкон. Централізоване опалення. Індивідуальні лічильники: електрика, вода. З бойлером. Інтернет проведено. Є меблі та побутова техніка.
Ціна: 83 500 $  ·  931 $ за м²

Продам 2-кімнатну квартиру з ремонтом, 10 хв до метро, Нагірний

 2 кімн.

 6/9

 52 м²

ізольована

Продам 2-кімнатну квартиру, загальною площею 52 м², розташована на 6 поверсі 9-ти поверхового будинку. Виконано сучасний ремонт. Формат квартири: кухня-вітальня, простора спальня із затишною зоною для роботи. У комплектацію квартири входять меблі та техніка. Розвинена інфраструктура району. Телефонуйте!
Ціна: 50 000 $  ·  962 $ за м²

Продам 2-к. кв., вул. Бригади Хартія, м. "Масельського", єВідновлення

 2 кімн.

 12/16

 51 м²

ізольована

Продам 2-кімн. квартиру на Нових Будинках, метро "Масельського" – 7 хв. пішки, вул. Бригади Хартія (Рибалка) 47-Б. єВідновлення. Поверх – 12/16, два нових ліфти, світло не вимикають, заг. площа – 51 м²., житлова – 28 м²., кухня – 8 м². Капітальний ремонт: квартира повністю утеплена зовні, замінено стояки, труби, батареї, проводку. Продається з меблями та технікою. Поруч: ринок, супермаркети, басейн, стадіон ХТЗ. Торг. Можна придбати за сертифікатом єВідновлення! (У разі купівлі нерухомості за сертифікатом, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).
Ціна: 46 000 $  ·  902 $ за м²

2-к, Евгения Енина ул., 9/13, Шатиловка Научная Сталинка

 2 кімн.

 4/5

 54 м²

ізольована

Продам 2-кімнатну квартиру будинок "Сталінка" вул. Бакуліна будинок 9/13 метро Наукова 4 поверх 5-ти поверхового цегляного будинку Газ Високі стелі Залізобетонні перекриття Квартира оптимальної площі 54.5 м2 та вдалого планування 2 окремі кімнати, балкон з чудовим виглядом, кухня, просторий коридор з місткої вбиральні, санвузол.
Ціна: 40 000 $  ·  741 $ за м²

Продам 2-к. кв., пров. Л. Гурченка, р-н метро "Історичний музей"

Історичний музей Центральні райони , Площа Конституції

Людмили Гурченко пров., 3Б, Харків

 2 кімн.

 3/3

 48 м²

ізольована

Продам 2-кімн. квартиру, метро "Історичний музей" – 8 хв. пішки, пров. Людмили Гурченко (Саммеровський) 3-Б. Царський, цегляний будинок, поверх – 3/3, заг. площа – 48 м²., кухня – 8 м²., стелі – 3,5 м., балкон. Гарний житловий стан (капітальний ремонт), гарні арочні вікна. Закритий двір із електричними воротами, в'їзд лише для мешканців. Доглянута територія, багато квітів, дитячий майданчик, вул. Римарська 300 метрів.
Ціна: 39 000 $  ·  813 $ за м²

1-к. кв. пр-т Тракторобудівників 110-А, Салтівка, єВідновлення

 1 кімн.

 6/9

 26 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру на Салтівці, район ТРК Україна, пр-т Тракторобудівників 110-А. єВідновлення. Поверх – 6/9, не кутова, заг. площа – 26 м²., кухня – 6 м²., балкон. Гарний, житловий стан, МП вікна. Поруч із будинком є все необхідне для комфортного проживання. Готова до швидкого продажу. Можна придбати за сертифікатом єВідновлення! (У разі купівлі нерухомості за сертифікатом, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).
Ціна: 20 000 $  ·  769 $ за м²

1-к, Салтівське шосе, 147, Салтівка

 1 кімн.

 9/9

 33 м²

ізольована

Продам однокімнатну квартиру, кінцева зупинка тролейбуса трамвая та маршруток, Салтівське шосе. Ринок на початку будинку, супермаркет КЛАСС через дорогу. Житловий стан, все залишається у квартирі. Кондиціонер працює на опалення та холод, встановлений бойлер. Дах був відремонтований капітально в 25-му році, не тече. Балкон засклений та утеплений. Міжпанельні шви та примикання балкона відремонтовані. МП вікна на балконі та кухні. Газовий лічильник. Тамбур на 2 квартири. Квартира тепла, не кутова. Встановлено тепловий лічильник на під'їзд. Можливий продаж за сертифікатом.
Ціна: 20 000 $  ·  606 $ за м²
Продано

Продам квартиру Харків, Ахсарова Енвера вул.

 3 кімн.

 4/16

 69 м²

ізольована

Продам 3 комнатную квартиру с Сауной на Алексеевке, ул Ахсарова, возле м. Алексеевская, с качественным ремонтом, мебелью и техникой. Квартира с шикарной планировкой, квадратный холл и все комнаты раздельные, шикарный вид из окон, и изюминка этой квартиры-это собственная сауна!!! В квартире все абсолютно новое, выровнены стены, заменена проводка, трубы, новые батареи, на полу ламинат, 2 лоджии застеклены и обшиты пластиком, все окна МПО. Вся сантехника новая, туалет с гигиеническим душем, стоит фильтр на воду и счетчики. Три кондиционера, бойлер, установлена сигнализация. Частично останется мебель и техника. Квартиру можно продать по сертификату или по ваучеру. Перепланировка узаконена, никто не прописан, долгов нет.
Ціна: 45 000 $  ·  652 $ за м²

2-кімнатна квартира, проспект Науки, 64, Павлове Поле

 2 кімн.

 5/9

 44.40 м²

ізольована

Продається двокімнатна квартира на пр. Науки. Квартира в 1 хвилині від метро. Середній поверх у високому будинку. Зроблено капітальний ремонт. Змінено проводку, вхідні броньовані дорогі двері, вініловий підлогу в кімнаті, у ванній і на кухні кабель, нова сантехніка, натяжний стелі, вікна мпо, стоїть газовий лічильник, змінені труби і стояки, змінені радіатори, балконний блок, ізольований фасад. Вікна виходять у двір.
Ціна: 56 000 $  ·  1 261 $ за м²

2-к, Чичибабіна Бориса вул., 7, Держпром

 2 кімн.

 4/6

 50 м²

ізольована

Продам 2-х квартиру вул. Чичибабина будинок 7 Район Держпром Центр міста метро Наукова Чудове місце для комфортного проживання. Квартира на 4 поверсі теплого цегляного будинку Ліфт Газ Квартира з унікальним дизайнерським ремонтом, робили все для себе, мебльована та оснащена технікою.
Ціна: 60 000 $  ·  1 200 $ за м²

2-к, Ахсарова Енвера вул., 18, Олексіївка

 2 кімн.

 4/9

 45 м²

ізольована

Продам 2-кімнатну квартиру біля метро Олексіївська Ахсарова, 18 Квартира розташована на 4 поверсі комфортному. Дві окремі кімнати, є містка комора. Квартира продається з меблями та технікою - можна заїхати та жити без додаткових вкладень. Відмінне місце розташування. Будинок знаходиться в одному з найбільш популярних районів Олексіївки: метро Олексіївська — 5 хвилин пішки. Поруч супермаркети, ринок, аптеки, банки, кафе та магазини, спортивні клуби. Зручна транспортна розв'язка та швидкий доступ до центру міста Біля будинку є все необхідне для комфортного життя та відпочинку Тихий двір, доглянутий під'їзд, гарний район із розвиненою інфраструктурою. Відмінний варіант як для власного проживання, так інвестиції під оренду.
Ціна: 43 000 $  ·  956 $ за м²

1-к, Полтавський Шлях вул., 152, Холодна Гора (Холодногірський)

Холодногірський напрямок , Холодна Гора (Холодногірський)

Полтавський Шлях вул. , 152, Харків

 1 кімн.

 8/12

 32 м²

ізольована

Продам 1- кімнатну квартиру район Холодна гора, квартира з ремонтом світла простора , гарне розташування метро 5 хв пішки , працюємо по сертифікату
Ціна: 37 000 $  ·  1 156 $ за м²

2-к, Данилевского ул., 32, Госпром

 2 кімн.

 5/5

 50 м²

ізольована

Продается 2-комнатная квартира площадью 50 м² с ремонтам. Расположена в самом центре города Харькова, на улице Данилевского, рядом с метро Госпром. Квартира находится на 5 этаже 5-этажного дома. Площадь кухни 10 м². Не упустите возможность стать владельцем этой уютной квартиры в сердце города!
Ціна: 75 000 $  ·  1 500 $ за м²

Продам квартиру Харків, Сумська вул.

 2 кімн.

 4/7

 55.70 м²

ізольована

У продажу 2-кімнатна квартира вулиця Сумська у відомому будинку «Харків'янка», розташованому на 4-му поверсі 7-поверхового будинку Центр міста вид з вікон Сад Шевченка за 100 метрів ХАТОБ Квартира оптимальної площі та вдалого планування в теплому цегляному будинку "Сталінка" залізобетонні перекриття, високі стелі Закритий двір. Житловий стан Якщо Ви цінуєте комфорт та якість життя – це квартира для Вас. Телефонуйте організуємо показ у будь-який зручний для вас час.
Ціна: 50 000 $  ·  898 $ за м²

4-к, Чернишевська вул., 76, Нагірний

 4 кімн.

 5/5

 91.10 м²

ізольована

Продається 4-кімнатна квартира з ремонтом у центрі Харкова Локація: вулиця Чернишевська, Нагірний район, поруч зі станцією метро Університет / Ярослава Мудрого Характеристики: Загальна площа: 91.10 м² Житлова площа: 66.40 м² Кухня: 12 м² Поверх: 5 з 5 Будинок: цегляний, тип "сталінка" Високі стелі Клас житла: економ Стан: житловий, з ремонтом Переваги: Центр міста Зручне транспортне сполучення Простора квартира з хорошим плануванням Тихий та зелений район Чистий під’їзд, доглянута територія Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції. Не втрачайте можливості придбати це житло за вигідною ціною. Зателефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
Ціна: 75 000 $  ·  823 $ за м²

2-к, Клочківська вул., 154А, Соснова гірка

 2 кімн.

 15/16

 52 м²

ізольована

Продам 2-х кімнатну квартиру вул. Клочківська будинок 154-А Метро Наукова Картира оптимальної площі 50 м2 покращеного планування, кімнати роздільні, два балкони, середина будинку кухня 8 м2 у будинку ГАЗ Квартира в житловому стані, мебльована Прекрасне місце для комфортного проживання Розвинена інфраструктура району
Ціна: 32 000 $  ·  615 $ за м²

Продам квартиру Харків, Данилевського вул.

 2 кімн.

 5/5

 52 м²

ізольована

У продажу 2 кімнатна квартира Держпром вул. Данилевського метро Наукова Держпром Університет Квартира оптимальної площі 52 м2 Цегляний будинок "Сталінка" Залізобетонні перекриття Високі стелі Газ Капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. проводки, вікон, дверей. Меблі та техніка. Поруч Майдан Свободи. Сад Шевченка. Уся необхідна інфраструктура. Телефонуйте зараз! Організуємо показ квартири у зручний для Вас час.
Ціна: 74 900 $  ·  1 440 $ за м²

1-к, Потебні вул., 3, Нагірний

Центральні райони , Нагірний

Потебні вул., 3, Харків

 1 кімн.

 4/5

 42.30 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира 42.30 м² з косметичним ремонтом. Розташована в районі Нагірний, вул. Потебні, м. Харків. Квартира на 4 поверсі 5-поверхового будинку. Кухня - 7.50 м². Квартира ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт та зручне розташування в місті. Не втрачайте можливості покращити свої житлові умови - телефонуйте!
Ціна: 36 000 $  ·  851 $ за м²

3-к, Академіка Павлова вул., 132Б, Салтівка

 3 кімн.

 10/12

 63.80 м²

ізольована

Продається квартира 63.80 м² з косметичним ремонтом, 3 кімнати, нижче метро Студентська. Житлова площа 42.90 м², поверх 10 із 12. Квартира розташована на вулиці Академіка Павлова, 520. Не втрачайте можливості стати власником цієї затишної квартири в Харкові!
Ціна: 44 500 $  ·  697 $ за м²
1 2 3 4 5 >> Всього: 6310

Як змінились ціни на квартири у Харкові в квітні 2026 року

Квадратура: від 9 м² до 585  м²

Середня ціна на покупку:

  • Ціна за кв.м: 35 810 грн (816$)
  • Повна ціна: 2 221 074 грн (50 594$)

Діапазон цін: від 109 750 грн (2 500$) до 65 850 004  грн (1 500 000$)

Ціни за кімнатністю:

Кімнатність Середня ціна за м² Повна ціна
1-кімнатна 782 $ 27 942 $
2-кімнатна 849 $ 49 462 $
3-кімнатна 830 $ 69 976 $

Зміна цін порівняно з минулим місяцем:

Кімнатність Середня ціна в цьому місяці Середня ціна в минулому місяці Зміна у %
1-кімнатна 27 942 $ 28 194 $ -0.89%
2-кімнатна 49 462 $ 49 600 $ -0.28%
3-кімнатна 69 976 $ 70 061 $ -0.12%

Портал Valion.estate надає повну інформацію про ціни на квартири у Харкові на вторинному ринку. Тут ви знайдете актуальні пропозиції від 1-кімнатних до 3-кімнатних квартир з різними варіантами квадратури та цін. Дізнайтеся більше про середню вартість квадратного метра та загальну ціну покупки, щоб знайти ідеальне житло.

Квартири в Харкові від VALION: ваш шлях до ідеального житла

Купівля квартири – це важливий крок у житті кожної людини. Агентство нерухомості VALION пропонує широкий вибір квартир у Харкові, допомагаючи клієнтам знайти ідеальне житло, яке відповідатиме всім їхнім потребам та вимогам.

Агентство нерухомості VALION займається продажем квартир у Харкові з 2016 року, зарекомендувавши себе як надійний партнер на ринку нерухомості. Наша задача — надавати ввічливий технологічний сервіс своїм клієнтам. Наша мета — втілювати ваші мрії. Наша місія — більше щасливих облич.