Продаж квартири ЖК «Молодіжне містечко» , Перемога , Перемоги просп. , 53Б, Харків

2 кімн. · 5/9 пов. · 66.10 м²

75 000 $
Номер: SF-3-295-985

Інформація щодо пропозиції

Продам 2-кімнатну квартиру Олексіївка
Простора та світла квартира в новобудові із зручним плануванням.
Дві окремі кімнати ідеально підходить як для комфортного життя, так і під оренду.
Загальна площа 67 м² Кухня простора 12,5 м 5 з 9 проспект Перемоги, 53Б
Квартира тепла, затишна, у хорошому житловому стані. Залишаються всі меблі та техніка, крім білих меблів та телевізора. у вартість входить комора на поверсі площею 3,5-4 м ². Будинок розташований у хорошому районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є все необхідне життя: магазини, транспорт, школи, аптеки. Квартира відмінно підходить як для проживання, так і для оренди, користується високим попитом.

  • Ціна: 75 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 135 $
  • Ремонт: євроремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Площа загальна, м²: 66.10
  • Площа кухні, м²: 12.50
  • Поверх: 5/9
  • Рік будівництва: 2011-2015
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Олексіївка

Громадський транспорт:
метро - Перемога (10 хв. пішки, 3 хв. на транспорті);

Інше

Дата оновлення інформації:
23.04.2026 14:50;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82