Продаж квартири Тракторобудівників просп. , 79/42, Харків

2 кімн. · 9/9 пов. · 69.70 м²

64 000 $
Номер: SF-3-315-948

Інформація щодо пропозиції

Продається квартира 2 кімнати, 69.70 м² з капітальним ремонтом. Розташована на проспекті Тракторобудівників, 605, у Харкові. Квартира на 9/9 поверсі житлового будинку . Кухня 9 м².

Не втрачайте можливості придбати цю затишну квартиру з капітальним ремонтом! Телефонуйте!

  • Ціна: 64 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈918 $
  • Ремонт: капітальний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Площа загальна, м²: 69.70
  • Площа кухні, м²: 9
  • Поверх: 9/9
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: Салтівський напрямок , 605

Дата оновлення інформації:
13.05.2026 15:51;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82