Продаж квартири Клочківська вул. , 197, Харків

1 кімн. · 3/9 пов. · 32.20/16.40/5.40 м²

33 000 $
Номер: SF-3-316-171

Інформація щодо пропозиції

Продається квартира з капітальним ремонтом. 1 кімната, 32.20 м² (житлова 16.40 м², кухня 5.40 м²), поверх 3/9.

Не упустіть можливість стати власником цієї затишної квартири! Телефонуйте!

  • Ціна: 33 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 025 $
  • Ремонт: капітальний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 1 кімн.
  • Площа загальна, м²: 32.20
  • Площа житлова, м²: 16.40
  • Площа кухні, м²: 5.40
  • Поверх: 3/9
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Павлівка

Дата оновлення інформації:
11.05.2026 09:27;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82