Продаж квартири ЖК «Флагман» , Держпром , Клочківська вул. , 109, Харків

2 кімн. · 8/16 пов. · 54 м²

64 800 $
Номер: SF-3-316-620

Інформація щодо пропозиції

У продажу квартира ЖК Флагман
16-поверховий житловий комплекс "Флагман" розташований
вулиця Клочківська, в безпосередній близькості до ділового та історичного центру Харкова. Поруч ключова транспортна магістраль міста – вул. Клочківська, за 10-15 хвилин ходьби – станція метро «Держпром».
У Будинку є підземний паркінг, консьєрж.

Формат квартири: 1 спальня, кухня вітальня, суміщений санвузол, гардероб

У квартирі є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання
Відмінний варіант як для життя, так і для оренди.

  • Ціна: 64 800 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 200 $
  • Ремонт: капітальний ремонт
  • Клас житла: бізнес
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Кількість спалень: 1
  • Площа загальна, м²: 54
  • Площа кухні, м²: 20
  • Поверх: 8/16
  • Рік будівництва: 2011-2015
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Павлівка

Висота стелі:
3;

Інфраструктура та сервіс

Громадський транспорт:
метро - Держпром (20 хв. пішки);

Інше

Дата оновлення інформації:
11.05.2026 16:24;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82