Продаж квартири Байрона пр-т , 165А, Харків

1 кімн. · 1/5 пов. · 32.30 м²

20 000 $
Номер: SF-3-316-867

Інформація щодо пропозиції

Продам 1-кімн. квартиру на Нових будинках, просп. Байрона 165-А.

Цегляний будинок, поверх – 1/5, заг. площа – 32,3 м²., кухня – 6,8 м².
Чистий стан під ремонт, МП вікна (балкон дерево), частково заміна труб.

Поруч: Комунальний ринок, супермаркети, пошта, зупинка транспорту.

  • Ціна: 20 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈619 $
  • Ремонт: без ремонту
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 1 кімн.
  • Площа загальна, м²: 32.30
  • Площа кухні, м²: 6.80
  • Поверх: 1/5
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Нові доми , Комунальний ринок

Дата оновлення інформації:
12.05.2026 12:23;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82