Продаж квартири Архітектора Бекетова , Пушкінський в'їзд , 7, Харків

2 кімн. · 2/5 пов. · 60 м²

37 000 $
Номер: SF-3-317-656

Інформація щодо пропозиції

Пропозиція унікальна на ринку – двокімнатна квартира під ремонт – це найкращий стан квартир, де власник може легко облаштувати простір на власний смак.
Будинок розташований у центральній частині Харкова – піша доступність метро Арх. Бекетова, Ярослава Мудрого
Квартира на 2-му поверсі теплого цегляного будинку
Зручна транспортна розв'язка: швидкий доступ до будь-якої частини міста
Зателефонуйте нам, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!

  • Ціна: 37 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈617 $
  • Ремонт: без ремонту
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: сталінка
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 60
  • Площа кухні, м²: 6
  • Поверх: 2/5
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Центральні райони , Нагірний

Дата оновлення інформації:
13.05.2026 13:53;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82