Продаж квартири Тракторобудівників просп. , 128Б, Харків

1 кімн. · 3/9 пов. · 37.50 м²

22 000 $
Номер: SF-3-318-526

Інформація щодо пропозиції

Продам 1-кімнатну квартиру на Салтівці, пр. Тракторобудівників, 128-Б

Квартира у жилому стані, є два балкони, 3/9поверх , не торцева, 37/17/6, санвузол суміжний великої площі.

Поруч метро, магазини, ринок.

  • Ціна: 22 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈587 $
  • Ремонт: радянський ремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: покращене планування
  • Кількість кімнат: 1 кімн.
  • Площа загальна, м²: 37.50
  • Площа кухні, м²: 6
  • Поверх: 3/9
  • Рік будівництва: 1971-2000
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: Салтівський напрямок , 535

Дата оновлення інформації:
15.05.2026 09:09;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82