Продаж квартири Ново-Баварський просп. , 9, Харків

3 кімн. · 6/9 пов. · 67/45/7 м²

33 500 $
Номер: SF-3-318-784

Інформація щодо пропозиції

Продається квартира в Харкові, в районі Липовий гай, на Ново-Баварському проспекті. Це 3 кімнати площею 67 кв. метрів (житлова 45 м², кухня 7 м²). Квартира розташована на 6 поверсі 9-поверхового будинку.

Не упустіть можливість придбати цю квартиру в Харкові!

  • Ціна: 33 500 $
  • Ціна за кв. метр: ≈500 $
  • Ремонт: радянський ремонт
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 3 кімн.
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 67
  • Площа житлова, м²: 45
  • Площа кухні, м²: 7
  • Поверх: 6/9
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 2
  • Район міста: Холодногірський напрямок , Липовий гай

Дата оновлення інформації:
15.05.2026 14:06;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82