Продаж квартири Юдіна вул., 2А, Харків

3 кімн. · 1/5 пов. · 61/45/6 м²

30 000 $
Номер: SF-3-318-802

Інформація щодо пропозиції

Продаю 3-кімнатну квартиру 61 м² вул. Юдіна, Харків.
Квартира розташована на першому поверсі п'ятиповерхового будинку. Житлова площа 45 м²,е кухня 6 м².

Зручне планування квартири, всі кімнати роздільні.

Квартира у житловому стані, встановлені металопластикові вікна.
Поруч інфраструктура, магазини, школа та дитячий садок, зупинка громадського транспорту.

Крім того, квартира розташована на першому поверсі, що ідеально підходить для ведення бізнесу! Ідеальне розташування для магазину, офісу або салону, можна зробити окремий вхід.

Звертайтесь!

  • Ціна: 30 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈492 $
  • Ремонт: радянський ремонт
  • Клас житла: економ
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 3 кімн.
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 61
  • Площа житлова, м²: 45
  • Площа кухні, м²: 6
  • Поверх: 1/5
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: Новожанівський напрямок , Новоселівка

Дата оновлення інформації:
15.05.2026 14:25;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82