Продаж квартири Студентська , Валентинівська вул. , 35/81, Харків

1 кімн. · 6/9 пов. · 32.40/16.40/6.80 м²

23 500 $
Номер: SF-3-319-236

Інформація щодо пропозиції

Продам 1-кімн. квартиру на Салтівці, 607 мкр., метро "Студентська" – 17 хв. пішки, вул. Валентинівська 35/81.
єВідновлення.

Газифікований будинок, поверх – 6/9, не кутова, заг. площа – 32,4 м²., кімната – 16,4 м²., кухня – 6,8 м².
Хороший житловий стан, МП вікна, засклений балкон.

Поруч є вся потрібна інфраструктура: школи, дитячі садки, супермаркети.

Можна придбати за сертифікатом єВідновлення!
(У разі купівлі нерухомості, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).

  • Ціна: 23 500 $
  • Ціна за кв. метр: ≈725 $
  • Ремонт: косметичний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 1 кімн.
  • Площа загальна, м²: 32.40
  • Площа житлова, м²: 16.40
  • Площа кухні, м²: 6.80
  • Поверх: 6/9
  • Район міста: Салтівський напрямок , 607

Громадський транспорт:
метро - Студентська (17 хв. пішки);

Інше

Дата оновлення інформації:
17.05.2026 18:00;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82