Продаж квартири Гетьмана Івана Мазепи вул. , 173/2, Івано-Франківськ

1 кімн. · 4/5 пов. · 25 м²

41 600 $
Без нашої комісії
Номер: SF-3-320-005

Інформація щодо пропозиції

Продам квартиру в Івано-Франківську, на вулиці Гетьмана Івана Мазепи, в районі Бам. 1 кімната, 25 м², ремонт радянський. Кухня 10 м², планування нестандартне. Квартира розташована на 4 поверсі 5-поверхового будинку.

Це житло економ-класу, але власний простір в житловому місті - це завжди перевага. Чекаємо на ваш дзвінок!

  • Ціна: 41 600 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 664 $
  • Ремонт: радянський ремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Кількість кімнат: 1 кімн.
  • Площа загальна, м²: 25
  • Площа кухні, м²: 10
  • Поверх: 4/5
  • Санвузлів: 1

Дата оновлення інформації:
19.05.2026 10:52;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82