Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир в Івано-Франківську

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

2-к, ЖК Парковий, Романа Вірастюка вул., 1, Пасічна

Пасічна

Романа Вірастюка вул., 1, Івано-Франківськ

ЖК Парковий

 2 кімн.

 5/9

 69 м²

ізольована

Продається квартира в новобудові ЖК Парковий, 2 кімнати з кухнею студією 19.7 м², 69 м² без внутрішніх ремонтів. Квартира має нестандартне планування. Розташована квартира в спальному районі Пасічна, Івано-Франківськ, на 5 поверсі 9-поверхового будинку. Квартира комфорт-класу. Чекаємо на ваш дзвінок!
Ціна: 75 000 $  ·  1 087 $ за м²

3-к, ЖК Атмосфера, Ленкавського вул., 128, Парковий

Парковий

Ленкавського вул. , 128, Івано-Франківськ

ЖК Атмосфера

 3 кімн.

 Пентхаус/10

 65 м²

пентхаус

Продається пентхаус в житловому комплексі "Атмосфера" комфорт-класу, площею 65 м² без оздоблювальних робіт. Розташований у спальному районі Парковий, на вулиці Ленкавського, м. Івано-Франківськ. Кухня 17 м², власний верхній поверх 10-поверхового будинку. Не втрачайте можливості стати власником цього затишного пентхауса! Телефонуйте!
Ціна: 93 600 $  ·  1 440 $ за м²

1-к, ЖК Manhattan Up, Набережна ім. Василя Стефаника вул., 19

Парковий

Набережна ім. Василя Стефаника вул. , 19, Івано-Франківськ

ЖК Manhattan Up

 1 кімн.

 9/11

 31.40 м²

студію

Продається квартира-студія з євроремонтом в ЖК Manhattan Up, 31.40 м², поверх 9 із 11. Кухня 10 м². Розташована в спальному районі Парковий, на вулиці Набережна ім. Василя Стефаника, міста Івано-Франківськ. Квартира комфорт-класу. Не втрачайте можливості стати власником цієї чудової квартири! Зателефонуйте зараз!
Ціна: 71 760 $  ·  2 285 $ за м²

2-к, Симоненка Василя вул., 22, Каскад

Каскад

Симоненка Василя вул. , 22, Івано-Франківськ

 2 кімн.

 5/5

 49 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира з євроремонтом, 49 м², у житловому комплексі Каскад, вул. Василя Симоненка, Івано-Франківськ. Квартира знаходиться на 5/5 поверсі. Кухня 7 м². Не втрачайте можливості придбати це затишне житло з якісним ремонтом! Телефонуйте!
Ціна: 49 900 $  ·  1 018 $ за м²
Без нашої комісії

СЕРТИФІКАТ, ПОСТАНОВА, ВАУЧЕР, ЖК вул. Національної Гвардії

Арсенал

Національної Гвардії вул. , 3А, Івано-Франківськ

ЖК вул. Національної Гвардії, 3а

 2 кімн.

 2/11

 66.70 м²

ізольована

Простора 2-кімнатна квартира, в яку хочеться заїхати одразу ! МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ПО ПЕРЕРАХУНКУ (СЕРТИФІКАТ, ПОСТАНОВА, ВАУЧЕР ) Мрієте про квартиру, де можна просто занести речі й жити — без турбот про ремонт, шуму майстрів та додаткових витрат? Тоді цей варіант варто побачити! Квартира, де все вже готово для комфортного життя: якісний сучасний ремонт та надійна техніка: варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина , телевізор, пральнамашина; індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, де плитка; в кімнатах підлога - паркетна дошка; продумане планування для зручності всієї сім’ї; світлі та затишні кімнати; 2 окремі санвузли; простора лоджія та балкон. Простір, у якому легко відчути себе вдома з першого перегляду! Переваги, які важливі: закрита територія та відеоспостереження; поруч парк та міське озеро для прогулянок і відпочинку; близько до центру міста; усе необхідне — поруч. Це квартира для тих, хто цінує комфорт, якість та свій час. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд — можливо, це саме той варіант, який ви шукали!
Ціна: 110 000 $  ·  1 649 $ за м²

1-к, ЖК Скандинавія, Бандери Степана вул., 60, Німецька колонія

Німецька колонія

Бандери Степана вул., 60, Івано-Франківськ

ЖК Скандинавія

 1 кімн.

 4/10

 44.20 м²

ізольована

Продам квартиру в ЖК "Скандинавія" комфорт-класу з нестандартним плануванням. 1 кімната, 44.2 м², без внутрішніх робіт. Кухня 10.9 м². Розташована в самому серці Івано-Франківська, у Німецькій колонії, на вулиці Степана Бандери. Квартира знаходиться на 4 поверсі 10-поверхового будинку. Не втрачайте можливості придбати цю затишну квартиру в комфортному житловому комплексі!
Ціна: 55 250 $  ·  1 250 $ за м²
Без нашої комісії

2-к, ЖК WAWEL, Вовчинецька вул., 220, Кішлак

Кішлак

Вовчинецька вул. , 220, Івано-Франківськ

 2 кімн.

 1/6

 73 м²

ізольована

Пропонуємо Вашій увазі 2- кімнатну квартиру в новому ЖК WAWEL, 2 кімнати, без оздоблювальних робіт. Знаходиться квартира на 5 поверсі 6-поверхового будинку бізнес-класу . Квартира з панорамними вікнами, які виходять на сонячну сторону , та відкритим балконом. У вартість квартири входять: - якісні дорогі двері 120 кг; - вікна преміум-класу: 5-камерний профіль, 2-камерний енергозберігаючий склопакет; - підігрів підлоги,розведена вода, каналізація, опалення; - чистова теплоізоляційна стяжка; - покращена штукатурка "під маяки"; - кабельне телебачення та інтернет; - якісний котел; - інсталяція. Не втрачайте можливості стати власником цієї затишної квартири в зручному районі міста! Телефонуйте зараз ! 2 черга, здача 2026 рік
Ціна: 1 030 $/м²  ·  75 190 $ за об’єкт
Без нашої комісії

2-х кімнатна квартира на Княгинин.

Княгинин

Княгинин вул. , 44, Івано-Франківськ

ЖР Княгинин

 2 кімн.

 12/15

 57 м²

ізольована

Пропонуємо квартиру 2-кімнатну квартиру площею 57 м² без оздоблювальних робіт у ЖК "Княгинин". Будинок комфорт-класу, 12-ий поверх 15-поверхового будинку. Чудова локація - вул. Княгинин, центр міста . Національна агенція з нерухомості VALION (Івано-Франківськ, Київ, Харків та ще 8 міст України) пропонує сервіс купівлі нерухомості: * on-line огляд ринку нерухомості створює розуміння ринку нерухомості всього за 20-40 хвилин; * рекомендації експерта як правильно діяти за поточних умов; * допомога у прийнятті рішень; * забезпечення безпечної угоди. Не втрачайте можливість стати власником цієї квартири. Телефонуйте!
Ціна: 49 700 $  ·  872 $ за м²
Без нашої комісії

1-к, ЖР Княгинин, Княгинин вул., 44, Княгинин

Княгинин

Княгинин вул. , 44, Івано-Франківськ

ЖР Княгинин

 1 кімн.

 11/14

 39.60 м²

ізольована

Пропонується 1-кімнатна квартира в новому житловому комплексі "Княгинин". Площа квартири 39 м², без оздоблювальних робіт. Запрошуємо на перегляд цієї пропозиції інвестиції в комфортне майбутнє!
Ціна: 36 000 $  ·  909 $ за м²
Без нашої комісії

3-к, ЖК Provance Home, Незалежності вул., 192, Майзлі

Майзлі

Незалежності вул. , 192, Івано-Франківськ

ЖК Provance Home

 3 кімн.

 8/9

 73 м²

ізольована

Продається видова квартира в новобудові ЖК Прованс Хоум, 73 кв. метри, з авторським дизайном. Затишна облаштована кухня- вітальня та 3 окремі спальні. В основній спальні-міський гардероб. В другій спальні родзинка: невеличкий балкон з видом на гори. В третій спальні облаштоване робоче місце з неймовірний видом на місто! Квартира повністю готова до проживання. ОФОРМЛЕННЯ ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ! Чудова локація :1 зупинка до кінотеатру "Космос", поруч магазини, ринок, школа, садок, транспортна зупинка, хороша транспортна розв’язка. Є також можливість докупити кладову та паркомісце ! Не втрачайте шансу стати власником цієї прекрасної квартири комфорт-кла перевагами міського життя! Зателефонуйте прямо зараз для детальнішої консультації і огляду квартири.
Ціна: 140 000 $  ·  1 918 $ за м²

Продається 1-но кімнатна квартира по вул. Галицькій.

Пасічна

Галицька вул. , 124, Івано-Франківськ

 1 кімн.

 2/5

 22.40 м²

ізольована

Продається 1-но кімнатна квартира. Площа квартири 22.4 м², кухня 4.4 м². Квартира на 2 поверсі 5-поверхового будинку. Виконано косметичний ремонт. Для тих, хто шукає невелику, затишну квартиру - це ідеальний варіант. В квартирі індивідуальне газове опалення. Поряд школа, транспортна зупинка, гарно розвинена інфраструктура. Зателефонуйте нам, щоб домовитися про перегляд та отримати додаткову інформацію!
Ціна: 39 600 $  ·  1 768 $ за м²
Без нашої комісії

1-к, Миколайчука Івана вул., 12, Каскад

Каскад

Миколайчука Івана вул., 12, Івано-Франківськ

 1 кімн.

 6/9

 40 м²

ізольована

Пропоную на продаж квартиру площею 40 м². Кухня - 8 м². Квартира знаходиться на 6 поверсі 9-поверхового будинку в місті Івано-Франківськ, на вулиці Івана Миколайчука (Каскад). Телефонуйте, щоб дізнатися більше і домовитися про огляд!
Ціна: 37 500 $  ·  938 $ за м²
Продано
Без нашої комісії

1-к, ЖР Княгинин, Княгинин вул., 44, Княгинин

Княгинин

Княгинин вул. , 44, Івано-Франківськ

ЖР Княгинин

 1 кімн.

 14/14

 40.80 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира без оздоблювальних робіт у Житловому Районі Княгинін, 40.80 м². Розташована на вулиці Княгинин, центр міста Івано-Франківськ. 13-й поверх 14-поверхового будинку. Житлова площа 16.30 м², кухня 15.50 м². Комфорт-класне житло. Не втрачайте шансу придбати квартиру у самому центрі міста. Телефонуйте і приходьте на перегляд!
Ціна: 34 000 $  ·  833 $ за м²
Без нашої комісії

1-к, ЖР Княгинин, Княгинин вул., 44, Княгинин

Княгинин

Княгинин вул. , 44, Івано-Франківськ

ЖР Княгинин

 1 кімн.

 14/14

 40.50 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новому будинку ЖК "Княгинин", площею 40.50 м² без оздоблювальних робіт. Розташування квартири в самому центрі Івано-Франківська, вул. Княгинин, 14 поверх 14-поверхового будинку. Житловий комплекс має всі комунікації та зручності, що дає право вважати цю квартиру комфорт-класу. Кухня квартири – 15 м². Не упустіть можливість придбати цю квартиру у новобудові і зробити ремонт за своїм смаком. Телефонуйте нам вже зараз!
Ціна: 32 400 $  ·  800 $ за м²
Без нашої комісії

1-к, Княгинин вул., 44, Княгинин

Княгинин

Княгинин вул. , 44, Івано-Франківськ

 1 кімн.

 14/14

 39.70 м²

ізольована

Продається квартира в новобудові комфорт-класу �� Івано-Франківську, район Княгинин. 1 кімната, 39.7 кв. метра, без оздоблювальних робіт. Кухня 13.3 м², поверх 14 з 14. Нестандартне планування квартири дозволить вам втілити всі ваші дизайнерські ідеї. Не втрачайте можливість придбати це житло та стати власником комфортної квартири в новому будинку. Чекаємо на ваш дзвінок!
Ціна: 31 800 $  ·  801 $ за м²
Без нашої комісії

3-к, ЖК Millennium, Приозерна вул., 30, Парковий

Парковий

Приозерна вул., 30, Івано-Франківськ

ЖК Millennium

 3 кімн.

 1/10

 101 м²

ізольована

Пропонуємо світлу та простору 3-кімнатну квартиру в новому житловому комплексі "Millennium" (вул. Приозерна, "Парковий" район, м. Івано-Франківськ). Площа квартири 101 м², кухня 35 м², без внутрішніх робіт. Квартира розташована на 1 поверсі 10-поверхового будинку. Житло відноситься до комфорт-класу. Не втрачайте можливості стати власником престижного житла у спальному районі міста. Зателефонуйте нам зараз і домовимося про перегляд квартири!
Ціна: 89 440 $  ·  886 $ за м²

2-к, ЖК Comfort Park, Хіміків вул., 28, Пасічна

Пасічна

Хіміків вул. , 28, Івано-Франківськ

ЖК Comfort Park

 2 кімн.

 11/13

 71 м²

ізольована

Зданий будинок з документами Ліфт уже працює Всі комунікації заведено в квартиру ЖК Comfort Park від Blago Можливий огляд в любий для вас час Квартира має 71 м2 11 поверх (в будинку 12 поверхів) Квартира двох стороння , одні вікна виходять у двір, інші на внутрішню сторону
Ціна: 60 320 $  ·  850 $ за м²
Без нашої комісії

Продаж 3 кімнатної квартири. Стіни з цегли, І=індивідуальне опалення

Арсенал

Волошина вул., 2, Івано-Франківськ

ЖК Діброва Парк

 3 кімн.

 5/10

 85.70 м²

ізольована

3 кімнати · 5 поверх з 10 Поруч з парком Шевченка (вул. Чорновола) Загальна площа 85.7 м² Стіни з цегли Будинок зданий Індивідуальне опалення Пропозиція від власника Первинне житло ЖК Діброва парк Ціна - 84 500$ (в ціну входить переоформлення) У вартість входить кладовка між поверхами (3, 3м.кв.) Волошина Августина улица, 2
Ціна: 988 $/м²  ·  84 672 $ за об’єкт

2-к, ЖК Клубне містечко 12, Мирного Панаса вул., 5, Центр

Центр

Мирного Панаса вул., 5, Івано-Франківськ

 2 кімн.

 3/10

 58.90 м²

ізольована

Продаю 2к квартиру в будинку з чудовою локацією в центрі міста. Третій поверх , панорамні вікна , відкритий балкон з кухні -студії. Орієнтація південь-захід. Індивідуальне газове опалення. Котел в вартості квартири. Забудовник Ярковиця. Будує на розі вулиць Мирного і Заклинських. Поряд ТЦ "Прикарпатя" Центральний ринок.До Ратуші 5-7 хв. пішки. Дуже гарний варіант для проживання : локація , раціональне планування, якість будови.
Ціна: 78 000 $  ·  1 324 $ за м²
Без нашої комісії

2-к, ЖК Опришівська Слобода, Блавацького Отця вул., 1, %s 1, Опришівці

Опришівці

Блавацького Отця вул., 1, корп. 1, Івано-Франківськ

ЖК Опришівська Слобода

 2 кімн.

 9/9

 56 м²

ізольована

Продається затишна 2-кімнатна квартира в ЖК "Опришівська Слобода" з євроремонтом, площею 56 м², у новобудові. Розташована по вул. Блавацького Отця (околиця) у місті Івано-Франківську. Квартира останній 9-й поверх 9-поверхового будинку, кухня - 14 м². ЖК має комфортний клас. Не втрачайте можливість придбати це житло із зручним розташуванням та якісним ремонтом. Будинок ідеально підходить для комфортного проживання. Телефонуйте!
Ціна: 76 000 $  ·  1 357 $ за м²
Продано
1 2 3 4 5 >> Всього: 558

Як змінились ціни на квартири в Івано-Франківську в квітні 2026 року

Квадратура: від 22 м² до 200  м²

Середня ціна на покупку:

  • Ціна за кв.м: 53 228 грн (1 212$)
  • Повна ціна: 3 277 849 грн (74 666$)

Діапазон цін: від 707 668 грн (16 120$) до 8 911 700  грн (203 000$)

Ціни за кімнатністю:

Кімнатність Середня ціна за м² Повна ціна
1-кімнатна 1 375 $ 56 110 $
2-кімнатна 1 151 $ 73 096 $
3-кімнатна 1 141 $ 96 593 $

Зміна цін порівняно з минулим місяцем:

Кімнатність Середня ціна в цьому місяці Середня ціна в минулому місяці Зміна у %
1-кімнатна 56 110 $ 52 806 $ 6.26%
2-кімнатна 73 096 $ 73 479 $ -0.52%
3-кімнатна 96 593 $ 95 992 $ 0.63%

Портал Valion.estate надає повну інформацію про ціни на квартири в Івано-Франківську на вторинному ринку. Тут ви знайдете актуальні пропозиції від 1-кімнатних до 3-кімнатних квартир з різними варіантами квадратури та цін. Дізнайтеся більше про середню вартість квадратного метра та загальну ціну покупки, щоб знайти ідеальне житло.

Поради при купівлі квартири в Івано-Франківську

Купівля квартири - це важливий крок у житті кожної людини. У цій статті розглянемо особливості придбання нерухомості на вторинному ринку, покупку у новобудові та взаємодію з агентствами нерухомості.

Придбання на вторинному ринку

Нерухомість на вторинному ринку має свої переваги. Найголовніша з них - можливість відразу заселитися, оскільки не потрібно чекати завершення будівництва та численних ремонтів, які роблять сусіди. Однак є кілька важливих аспектів, на які слід звернути увагу: