1-к, Південний бульвар вул., 30, Південний бульвар
Південний бульвар
Південний бульвар вул., 30, Івано-Франківськ
1 кімн.
4/5
44 м²
студію
Продаж квартири в самому центрі міста
Локація: Південний бульвар
— до міського озера всього 3 хвилини
— до фонтану 10 хвилин пішки
Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію.
Про квартиру:
Площа — 44 м²
Квартира повністю перебудована — не типове планування, все продумано до дрібниць.
-кухня-студія
-окрема спальня
-гардероб
-максимально ефективне використання простору
Будинок:
— старий фонд
— цегляний (теплий та надійний)
Опалення та комфорт:
— центральне опалення (взимку завжди теплі батареї)
— є гаряча вода навіть під час відключень
— зроблені всі виводи під індивідуальне опалення
— кондиціонер (на охолодження та обігрів)
Квартира дуже світла — південна сторона
Квартира дуже світла, затишна і з правильною атмосферою — заходь і живи
Ідеально підійде:
— для власного проживання
— під оренду (топова локація)
Ціна: 81 100 $ · 1 843 $ за м²
Продано