Продаж квартири Баб'яка вул. , Ужгород

1 кімн. · 3/9 пов. · 47 м²

113 000 $
Номер: SF-3-320-631

Інформація щодо пропозиції

Продаж 1,5 кімнатної квартири в ЖК «Крістал» Простора квартира площею 47кв.м, + 30 кв.м тераса! Розташована на 3поверсі. Виконаний якісний ремонт, квартира повністю готова до проживання або під вигідну інвестицію з проживаючими орендарями! Стабільні орендарі, дуже охайні та приємні люди! Переваги квартири: Зручне планування Облаштована квартира якісною технікою Тераса 30 кв. М для ідеальних літніх вечорів В квартирі виконаний дорогий, якісний ремонт, меблі під замовлення! Тепла підлога по всій квартирі! Поряд неймовірний парк Боздош та набережна! Також супермаркети, заправки, пошта! Підійде як для власного проживання, так і як інвестиція.

  • Ціна: 113 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈2 404 $
  • Ремонт: авторський дизайн
  • Клас житла: комфорт
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 1 кімн.
  • Площа загальна, м²: 47
  • Площа кухні, м²: 20
  • Поверх: 3/9
  • Рік будівництва: 2021-2025
  • Санвузлів: 1

Дата оновлення інформації:
20.05.2026 10:01;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82