Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир в новобудовах Ужгорода

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1,5-к, Легоцького вул., 80, Новий

Новий

Легоцького вул. , 33/78, Ужгород

ЖК «Park Land»

 2 кімн.

 5/9

 73 м²

ізольована

Продається квартира в новобудові еліт-класу з авторським дизайном, 1,5 кімнатна, 73 м². Кухня-студія 37,1 м². Розташована на 5-му поверсі 9-поверхового будинку по вулиці Легоцького. Це ідеальна пропозиція для тих, хто цінує комфорт і вишуканий стиль. Затишне житло з новим ремонтом і якісними матеріалами. Не втрачайте шансу стати власником цієї квартири, зателефонуйте прямо зараз!
Ціна: 160 000 $  ·  2 192 $ за м²

2-к, Докучаєва вул., 25, БАМ

БАМ

Університетська вул., 25, Ужгород

ЖК «Green Land»

 2 кімн.

 2/8

 67 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира в ЖК у районі БАМ. Квартира розташована на 2 поверсі, загальна площа — 67 м². Власний закритий двір. У квартирі встановлено кондиціонування та газове опалення. Наразі квартира здається в оренду. Можливий продаж як з орендарем, так і без нього.
Ціна: 129 000 $  ·  1 925 $ за м²

1,5 кім з ремонтом , газ, Є відновлення

Станційний

Грушевського вул. , 13, Ужгород

 1 кімн.

 2/3

 44 м²

ізольована

Продається 1,5 кімнатна квартира з ремонтом Будинок клубного типу Автономне газове опалення Двір закритого типу Залишилось декілька квартир на вибір
Ціна: 95 000 $  ·  2 159 $ за м²

Продаж 2-кімн кв в новобудові в Ужгороді

Новий

Капушанська вул., 145Е, Ужгород

 2 кімн.

 3/12

 68.70 м²

ізольована

Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові ЖК "Nova City" м. Ужгород , вул. Капушанська 145 E. Введення в експлуатацію - кінець ІІ кварталу 2027 року. Пропонується 2-кімнатна квартира площею 68, 7 м² на 3 поверсі сучасної новобудови. Зручне планування: -- простора кухня-вітальня 25, 4 м² -- дві окремі кімнати -- санвузол -- лоджія -- функціональний коридор Опалення автономне - тепловий лічильник та електрика в квартирі (загальний газовий котел на весь будинок). Квартира світла, з великими вікнами та раціональним використанням простору. Підійде як для власного проживання, так і для інвестиції. До квартири також можна придбати паркомісце на підземному паркінгу
Ціна: 70 000 $  ·  1 019 $ за м²

1-к, в. Загорська

Садовий

Загорська вул., 168, Ужгород

 1 кімн.

 4/5

 43 м²

ізольована

Продається сучасна та затишна квартира площею 43 м² у новобудові з власним укриттям/бомбосховищем. Про квартиру: 1 простора житлова кімната площа 43 м² 4 поверх із 5, є ліфт новобудова сучасний якісний ремонт продумане планування, багато світла Квартира повністю готова до проживання не потребує додаткових вкладень. Локація: Зручний район Ужгорода з розвиненою інфраструктурою поруч магазини, транспорт, все необхідне для комфортного життя. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
Ціна: 80 000 $  ·  1 860 $ за м²

1-к,, в. Володимирська

Боздош

Володимирська вул., 90, Ужгород

 1 кімн.

 4/5

 41 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартири по вул.Володимирівська,р-н Боздош. Квартира площею 41м² на 4 поверсі 5-поверхового будинку в м.Ужгороді, продається з меблями за ціною 72000$ Квартира має газове опалення, сучасний ремонт, повністю готова до проживання. Розташована в новому будинку, введеному в експлуатацію у 2021 році. Квартира знаходиться в зручному місці, поруч з парком та набережною. Поблизу є супермаркети, школи, дитячі садки, заклади культури та медицини.
Ціна: 72 000 $  ·  1 756 $ за м²

1-к, ЖК City Lux, Сечені вул., 29, Станційний

Станційний

Сечені вул., Ужгород

ЖК City Lux

 1 кімн.

 2/9

 36 м²

ізольована

Продається квартира в новому будинку ЖК City Lux.Житло комфорт-класу. Площа 36 м², кімната та кухня 12 м², планування квартири - нестандартне. Без внутрішніх робіт. Розташована квартира по вулиці Сечені. Квартира знаходиться на 2 поверсі 9-поверхового будинку. Не упустіть можливість придбати цю квартиру в новобудові та зробити ремонт на свій смак!
Ціна: 1 280 $/м²  ·  46 080 $ за об’єкт
Продано

Продаж квартири в новобудові у зданому будинку

Садовий

Загорська вул., Ужгород

 1 кімн.

 3/3

 39 м²

ізольована

Продається квартира в новобудові в перспективному районі! Локація: Новий будинок у районі, який активно розвивається, з прекрасним під'їздом та хорошими дорогами. Ідеальне поєднання затишку та комфорту. Квартира: Внутрішня, тепла, з просторою кухнею та сучасним плануванням. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном.
Ціна: 41 500 $  ·  1 064 $ за м²
Продано

1 к/к з сервісом 5-зіркового готелю

Станційний

Василя Балога вул., 2, Ужгород

 1 кімн.

 5/13

 41.50 м²

ізольована

Квартира з сервісом 5-зіркового готелю Поверх 5 Площа 41.5 м² Локація Центр (район Білочки) Друга лінія від дороги Доступ до інфраструктури готелю Підземний паркінг з відеонаглядом Можливість ремонту «під ключ» від забудовника Здача 1 кв. 2027 року
Ціна: 53 000 $  ·  1 277 $ за м²

1 к/к центр сервіс 5-зіркового готелю

Станційний

Василя Балога вул., 2, Ужгород

ЖК Smart Story

 1 кімн.

 2/13

 35.67 м²

ізольована

Квартира з сервісом 5-зіркового готелю Поверх 2 Площа 35.67 м² Локація Центр (район Білочки) Друга лінія від дороги Доступ до інфраструктури готелю Підземний паркінг з відеонаглядом Можливість ремонту «під ключ» від забудовника Здача 1 кв. 2027 року
Ціна: 46 000 $  ·  1 290 $ за м²

1-к, ЖК MAVERICK, Слов'янська наб., 1, Боздош

Боздош

Слов'янська наб., 1, Ужгород

ЖК MAVERICK

 1 кімн.

 3/9

 46 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові бізнес-класу ЖК MAVERICK, 46 м², без внутрішніх робіт. Розташована на набережній Слов'янській в районі Боздош, м. Ужгород. Квартира знаходиться на 3 поверсі 9-поверхового будинку. Планування квартири - нестандартне, кухня - 16 м². Не втрачайте можливості придбати це комфортне житло в самому центрі міста! Телефонуйте!
Ціна: 1 550 $/м²  ·  71 300 $ за об’єкт

1-к, ЖК VILNYI, Грушевського вул., 4А, Новий

 1 кімн.

 9/17

 41.17 м²

ізольована

До Вашої Уваги ЖК VILNYI – сучасний житловий комплекс бізнес-класу в новому районі Ужгорода, всього за 2 км від центру. Комплекс складається з 4 будинків (17, 16, 10 та 6 поверхів) та торгового центру для шопінгу та розваг. ЖК VILNYI це: Панорамні вікна. Закрита територія. Системи відеоспостереження. Підземний паркінг на 190 місць. Наземна гостьова стоянка. Зелені зони для комфортного відпочинку мешканців на свіжому повітрі. Розташування в районі з розвинутою транспортною та соціальною інфраструктурою. Спланована власна інфраструктура, включно з торговим центром, фітнес-зал з басейном. Сучасна монолітно-каркасна технологія будівництва. Панорамне скління вікон та балконів для великої кількості природнього світла. Автономне опалення у кожному будинку. Закрита територія з контролем доступу та відеоспостереженням. Два ліфта у кожному будинку для швидкого доступу до квартири. Ландшафтний дизайн, створений для затишку та відпочинку на території комплексу. Є можливість індивідуального підбору квартири за бажанням. Як однокімнатної так і трьох кімнатної. Можливість вибору поверху, планування,загальної площі. Не витрачайте час на пошук інших пропозицій - у нас є саме те, що ви шукаєте! Не пропустіть свій шанс стати власником цієї затишної квартири. Телефонуйте!
Ціна: 35 000 $  ·  850 $ за м²

3-к, ЖК «Park Land», Легоцького вул., 80, Новий

Новий

Легоцького вул. , 80, Ужгород

ЖК «Park Land»

 3 кімн.

 5/9

 98.40 м²

ізольована

Продається 3-кімнатна квартира з авторським дизайном у новому ЖК "Park Land". Площа квартири 98,40 м². Розташована квартира на 5 поверсі 9-поверхового будинку. Житловий комплекс розташований на вулиці Легоцького в новому районі міста Ужгорода. Кухня 17 м², квартира комфорт-класу з кухнею-студією. Не втрачайте можливість придбати квартиру з авторським дизайном у житловому комплексі "Park Land". Зателефонуйте нам прямо зараз!
Ціна: 220 000 $  ·  2 236 $ за м²

1-к, ЖК CONTINENT WEST, Загорська вул., 1, Великий Галагов

Садовий

Загорська вул., 170, Ужгород

ЖК CONTINENT WEST

 1 кімн.

 3/9

 42.22 м²

ізольована

Пропоную 1-кімнатну квартиру в новому будинку ЖК CONTINENT WEST, без внутрішніх робіт. Площа - 42,22 м², кухня - 19,35 м². Є великий балкон на кухню та кімнату. Опалення індивідуальне газове. Розташування: вулиця Загорська, місто Ужгород, район Великий Галагов . До центру міста 10-15 хвилин пішки, до Дастора- 5 хвилин. Квартира на 3-му поверсі 9-поверхового будинку. Клас квартири - комфорт. Не втрачайте можливість придбати квартиру в новому будинку і стати власником квартири мрії. Телефонуйте!
Ціна: 45 000 $  ·  1 066 $ за м²
Продано

Продам квартиру Ужгород

Садовий

Ужгород

 1 кімн.

 3/8

 43.30 м²

ізольована

Продаж квартир у новобудові на етапі будівництва! Ціна за квадратний метр — просто вогонь! У продажі квартири різного планування: • 1-кімнатні • 2-кімнатні • просторі сімейні варіанти Сучасне планування Новий житловий комплекс Вигідна ціна саме на етапі будівництва Чудова інвестиція та можливість придбати житло дешевше, ніж після здачі будинку Не втрачайте можливість придбати квартиру за шикарною ціною вже зараз! Деталі та перегляд — у приватні повідомлення.
Ціна: 780 $/м²  ·  33 774 $ за об’єкт

Продаж 1-кімнатної квартири у центрі міста

Вербник

Руська вул., 1, Ужгород

ЖК Central Avenue

 1 кімн.

 3/5

 38 м²

ізольована

Продаж 1,5-кімнатної квартири в центрі міста | вул. Руська Сучасна квартира в новобудові, повністю укомплектована меблями та технікою — готова до заселення або здачі в оренду. Планування та переваги: • простора кухня-вітальня з виходом на балкон • окрема спальня з ліжком та шафою • суміжний санвузол з душовою кабіною • 3 поверх із 5 • є ліфт • закрита територія Відмінна локація: поруч Набережна, школи, садочки, вся інфраструктура та центр міста в пішій доступності. Ідеальний варіант для життя або інвестиції.
Ціна: 79 500 $  ·  2 092 $ за м²
Продано

1-к, ЖК «Park Land», Легоцького вул., 33/78, Новий

Новий

Легоцького вул. , 33/78, Ужгород

ЖК «Park Land»

 1 кімн.

 5/9

 34 м²

ізольована

Квартира, яку купують не за метри, а за рівень життя Якщо ви шукаєте не просто квартиру, а продуманий, безпечний і сучасний простір, зверніть увагу на цю пропозицію в ЖК «Паркленд» — одному з найкращих житлових комплексів Ужгорода. Закрита територія, вхід за Face ID, охорона, ліфт, домофон, дитячий майданчик, місця для прогулянок — тут реально відчувається комфорт і безпека. Про квартиру: 36 м², 5 поверх із 9. новий спальний район міста. максимальна комплектація — заходь і живи. є вся техніка, посуд і приладдя. повноцінний гардероб. індукційна плита, якісна сантехніка. підігрів підлоги по всій квартирі. шумоізоляція стін. кондиціонер. високошвидкісний інтернет, оптоволокно працює навіть при відключенні світла. Samsung Smart TV . Додатково: електричне реле захисту від ураження струмом закритий двір паркомісце Так, ця квартира дорожча за стандартну квадратуру. Але це той випадок, коли платять за якість, наповнення і ліквідність. Інвестиційна привабливість: Квартиру можна здати в оренду за дуже хорошу ціну — формат, який завжди користується попитом у новобудовах такого рівня. Телефонуйте — розповімо деталі, які не передати в тексті, і домовимось про перегляд.
Ціна: 81 500 $  ·  2 397 $ за м²

Продаж 1к квартири ЖК Загорський

Великий Галагов

Загорська вул., 1, Ужгород

ЖК Загорський

 1 кімн.

 5/5

 34 м²

ізольована

Продається стильна однокімнатна квартира в Ужгород, житловий комплекс ЖК Загорський. Квартира розташована на 5-му поверсі з 5 (є ліфт), загальна площа — 34 м². Це ідеальний варіант для тих, хто шукає компактне, але максимально продумане житло з якісним наповненням. У квартирі виконаний дорогий дизайнерський ремонт із використанням преміальних матеріалів. Встановлена тепла водяна підлога, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. На підлозі — паркетна дошка, яка додає затишку та довговічності інтер’єру. Всі меблі виготовлені під індивідуальне замовлення з використанням якісних матеріалів (HPL плита), фурнітура від Blum, продумана до дрібниць ергономіка простору. Сантехніка прихованого монтажу підкреслює сучасний стиль та естетику квартири. Житло повністю готове до проживання або здачі в оренду — чудовий варіант для інвестиції з швидкою окупністю. Продаж здійснюється по переуступці. Деталі та перегляд — телефонуйте.
Ціна: 78 000 $  ·  2 294 $ за м²

Продаж 1-кімнатної квартири | Боздош, Ужгород |

Боздош

Ужгород

 1 кімн.

 3/5

 46.60 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартири | Боздош, Ужгород | 46.6 м² | 3/5 поверх | Закритий двір Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в одному з найкомфортніших районів Ужгорода — Боздош. Локація: Боздош Тиха та зелена частина міста з максимально зручною інфраструктурою. Поруч набережна, парк, супермаркети, кафе та зручна транспортна розв’язка — все в пішій доступності. Житловий комплекс: • Закритий двір • Облаштована територія • Безпечне та комфортне середовище для життя Характеристики квартири: • Площа: 46.6 м² • Поверх: 3 з 5 • Просторе та функціональне планування • Світла квартира з комфортною атмосферою Переваги: • Один із найкращих районів Ужгорода • Закрита територія • Поруч парк і набережна для прогулянок • Ідеальний варіант для життя або інвестиції під оренду
Ціна: 80 000 $  ·  1 717 $ за м²

2к з газовим оплаенням

 2 кімн.

 7/7

 56 м²

ізольована

Квартира в районі що активно розбудовується. Розвинена інфрастуктура. Поруч школи, садочки, ТРЦ, басейни. Ідеально підходить під здачу або миттєвий переїзд. Дзвоніть.
Ціна: 91 000 $  ·  1 625 $ за м²
Продано
1 2 3 4 5 >> Всього: 360

Як купити квартиру в новобудові в Ужгороді: покрокова інструкція

Ужгород - це місто, яке закохує в себе з першого погляду. Тут є все для комфортного життя: мальовнича природа, розвинена інфраструктура, приємні люди. Якщо ви мрієте про власну квартиру в Ужгороді, то ця мрія обов'язково здійсниться!

Але перш ніж купувати квартиру, потрібно добре подумати і підготуватися. Адже це важливе рішення, яке може вплинути на ваше життя на багато років вперед.

У цій статті ми розповімо вам, як купити квартиру в новобудові в Ужгороді. Ми розглянемо всі важливі моменти, які потрібно врахувати, щоб покупка була успішною.

Переваги та недоліки покупки квартири в новобудові

Переваги:

  • Нові технології. Будинки, побудовані в наш час, відрізняються новими технологіями та матеріалами, які забезпечують комфорт і безпеку проживання.
  • Енергоефективність. Нові будинки, як правило, більш енергоефективні, ніж старі, що дозволяє заощаджувати на комунальних платежах.
  • Більший вибір планування. У новобудовах зазвичай пропонується більший вибір планування квартир, ніж на вторинному ринку.
  • Більш низькі ціни. Ціни на квартири в новобудовах, як правило, нижчі, ніж на вторинному ринку.

Недоліки:

  • Недостатня інфраструктура. У районах, де будуються новобудови, може бути недостатньо розвинена інфраструктура (громадський транспорт, школи, дитячи садочки, магазини).
  • Невизначеність терміну здачі. Термін здачі новобудови може бути перенесений, що може призвести до додаткових витрат та незручностей.