Продаж квартири Івана Павла 2-го вул., 9, Івано-Франківськ

3 кімн. · 8/9 пов. · 63 м²

79 500 $
Номер: SF-3-320-852

Інформація щодо пропозиції

Продається 3-кімнатна квартира 63 м² в Івано-Франківську, на вулиці Івана Павла 2-го, в районі Будівельників. Квартира розташована на 8/9 поверсі. Кухня 8 м².

Зручне розташування;
поруч 20-й та 22-й ліцеї, дитячий садочок, АТБ через дорогу. У пішій доступності, до 5 хвилин ходьби - Епіцентр, поліклініка, дитячий басейн та великий парк.

Квартира утеплена з усіх сторін, знаходиться на 8 поверсі, є ліфт. Замінені всі комунікації, встановлені металопластикові вікна і нові вхідні двері. Паркет реставрований, не скрипить, у відмінному стані.

Зроблений загальний ремонт, нова кухня та прихожа. Квартира затишна, тепла і готова до проживання без додаткових вкладень.

Не втрачайте можливість придбати цей затишний куточок у місті!

  • Ціна: 79 500 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 262 $
  • Ремонт: євроремонт
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 3 кімн.
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 63
  • Площа кухні, м²: 8
  • Поверх: 8/9
  • Рік будівництва: 1971-2000
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1

Дата оновлення інформації:
20.05.2026 14:10;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82