Продаж квартири Григорія Сковороди вул. , Харків

3 кімн. · 4/5 пов. · 41.40 м²

50 000 $
Номер: SF-3-321-074

Інформація щодо пропозиції

У продажу 3к квартира знаходиться в самому центрі, по вул. Сковороди ( Пушкінська) .
Загальна площа поруч 41.4м2, 4/5 поверх.
Вся інфраструктура поруч- метро, дитячі садки, школа, медичний університет, магазини .
Ремонт 2000х років і є пошкодження під час війни, але лишається все, що є в квартирі і необхідно для життя, особливо якщо втратили своє житло і майно, і головне - локація, яка завжди буде в ціні. Можна за держ.програмами

  • Ціна: 50 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 208 $
  • Ремонт: радянський ремонт
  • Клас житла: економ
  • Схема кімнат: суміжна
  • Кількість кімнат: 3 кімн.
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 41.40
  • Площа кухні, м²: 4.90
  • Поверх: 4/5
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Центральні райони , Площа Конституції

Дата оновлення інформації:
21.05.2026 08:48;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82