Продаж квартири Сумська вул. , 73, Харків

3 кімн. · 4/5 пов. · 79 м²

83 000 $
Номер: SF-3-321-285

Інформація щодо пропозиції

У продажу 3к квартира у самому центрі Харкова - вул.
Сумська, 73.
Загальна площа – 79,8 м², зручний 4 поверх, цегляний будинок з високими стелями 3,02м.

Формат квартири: велика вітальня - 26,9 м, дві окремі спальні, кухня - 10,2 м ', санвузол, балкон
Квартира дуже світла та затишна, з гарним плануванням. Відмінно підійде для комфортного життя, інвестицій чи оренди.
Шикарне розташування: центр міста, поряд метро, парк, магазини, кафе та вся необхідна інфраструктура.

  • Ціна: 83 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 051 $
  • Ремонт: євроремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 3 кімн.
  • Площа загальна, м²: 79
  • Площа кухні, м²: 10
  • Поверх: 4/5
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: Центральні райони , Шатилівка

Дата оновлення інформації:
21.05.2026 13:55;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82