Продаж будинку Січинського вул., 152, Івано-Франківськ

4 кімн. · 185.10/89.30/12.30 м² · 2.70 сот.

105 000 $
Номер: SH-224-046

Інформація щодо пропозиції

Продається 3-поверховий будинок з косметичним ремонтом, площею 185.10 м² і житловою площею 89.30 м².
Будинок розташований в чудовому районі Опришівці, по вулиці Січинського в місті Івано-Франківськ. У будинку є газ, вода, опалення двоконтурний котел • газове
Площа земельної ділянки 2.70 соток.
Не втрачайте можливості придбати цей затишний будинок! Телефонуйте!

  • Ціна: 105 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈567 $
  • Клас житла: комфорт
  • Ремонт: косметичний ремонт
  • Кількість кімнат: 4 кімн.
  • Кількість спалень: 3
  • Площа загальна, м²: 185.10
  • Площа житлова, м²: 89.30
  • Площа кухні, м²: 12.30
  • Площа ділянки, сот.: 2.70
  • Поверхів: 3

Дата оновлення інформації:
12.05.2026 10:06;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82