Продам 2-к. кв. пр. Героів Харкова, метро "Армійська", єВідновлення
Армійська Нові доми , Армійська, р-н ст. метро
Героїв Харкова просп. , 228, Харків
ізольована
Продам 2-кімн. квартиру на Нових Будинках, метро "Армійська" – 4 хв. пішки, просп. Героів Харкова 228.
єВідновлення.
Цегляний будинок, поверх – 5/5, заг. площа – 43,6 м²., окремі кімнати – 10,7 та 17,4 м²., кухня – 5,6 м².
Хороший житловий стан, МП вікна, засклений балкон, пластикові труби і стояки.
Гарна інфраструктура, поряд: магазини, ринок, підземна школа.
Документи готові, господарі в Харкові, торг.
Можна придбати за сертифікатом єВідновлення!
(У разі купівлі нерухомості за сертифікатом, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).
Ціна: 30 000 $ · 688 $ за м²
Продано