Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир на першому поверсі в Харкові

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, Жасміновий б-р, 14А, Нові Будинки. Сертифікат +

Нові доми, Жасміновий, р-н б-р

Жасміновий б-р, 14А, Харків

 1 кімн.

 1/5

 32 м²

ізольована

Продам 1к квартиру на Нових будинках, Жасминовий бульвар 14а, поряд мінімаркет Посад, с/м Зріст, АТБ, транспорт. Гарна інфраструктура. 1 поверх 5 поверх будинку. Меблі та техніка залишаються. Розглядаємо продаж із сертифікату.
Ціна: 21 000 $  ·  656 $ за м²

2-к, Чайковскького вул., 33, Нагірний

Центральні райони, Нагірний

Чайковскького вул., 33, Харків

 2 кімн.

 1/9

 46 м²

ізольована

У продажу 2к квартира вул. Чайківська 33, Центр. Планування чешка, гарний ремонт, вся комплектація залишається. Перепланування-збільшена кухня та збільшений балкон. Дуже цікаве нестандартне планування! У квартирі робили ремонт для себе!
Ціна: 43 000 €  ·  935 € за м²

1-к. кв. вул. П. Григоренко 12-А, Нові Будинки

Нові доми, Комунальний ринок

Петра Григоренка пр-т, 12А, Харків

 1 кімн.

 1/5

 35 м²

ізольована

Продам 1-кімн. квартиру Нові Будинки, вул. Петра Григоренко 12-А Сертифікат + Поверх – 1/5, заг. площа – 35 м²., кухня – 6 м²., із балконом. Стан житловий, але більше під ремонт. Поруч: дитячий садок, школа, супермаркети «АТБ», «Рост», «Посад», зупинка транспорту.
Ціна: 19 000 $  ·  543 $ за м²

1-к, Байрона пр-т, 161Б, Нові Будинки

Нові доми, Комунальний ринок

Байрона пр-т, 161Б, Харків

 1 кімн.

 1/5

 32.20 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру біля Комунального ринку Квартира під ремонт — чудова можливість зробити все на свій смак та не переплачувати за чужий дизайн. кооперативний будинок зручний перший поверх теплий будинок хороший варіант для життя або під оренду Вдале місцерозташування: поруч Комунальний ринок, супермаркети, магазини, транспорт та вся необхідна інфраструктура. Зручна транспортна розв’язка — легко дістатися в будь-який район міста. Телефонуйте та приходьте на перегляд!
Ціна: 16 500 $  ·  512 $ за м²

Продам 2-к. кв., вул. Безлюдівська, район Жихор-1, єВідновлення

Одеська, група районів, Жихор

Драгомирівська вул., 18, Харків

 2 кімн.

 1/1

 52 м²

ізольована

Продам 2-кімн. квартиру (за фактом частина будинку), вул. Безлюдівська. єВідновлення. Цегляний будинок, заг. площа – 52 м²., кухня – 14 м²., окремі кімнати. Гарний житловий стан, МП вікна, кондиціонер, газовий двоконтурний котел. На території двору є приміщення під майстерню, простора веранда. Близько кілометра від будинку перше Безлюдівське озеро. Поруч із будинком зупинка транспорту. Їздить щогодини автобус до метро Левада. Торг. За документами має статус двокімнатної квартири. Можна придбати за сертифікатом єВідновлення! (У разі купівлі нерухомості за сертифікатом, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).
Ціна: 16 800 $  ·  323 $ за м²

1-к, ЖК «Пори року», Дача 55 вул., 11, Жуковського сел.

П'ятихатський напрямок, Жуковського сел.

Дача 55 вул., 11, Харків

ЖК «Пори року»

 1 кімн.

 1/9

 47 м²

ізольована

Продам квартиру Дача 55. Унікальний варіант: окрема каналізація та вентиляція. Ніхто не затопить згори, бо немає сан вузлів згори. Сусіди лише з одного боку, але квартира не кутова. Підвал, тепла підлога, відмінна підлога. Ремонт робили собі! Усі питання обговорюються! Телефонуйте.
Ціна: 40 000 $  ·  851 $ за м²

1-к, Проскури вул., 6, Жуковського сел.

П'ятихатський напрямок, Жуковського сел.

Проскури вул., 6, Харків

 1 кімн.

 1/5

 35 м²

ізольована

Продається квартира в Харкові, по вулиці Проскурі, Жуковського. Квартира 1-кімнатна, площею 35 м² з косметичним ремонтом. Розташована на першому поверсі п’ятиповерхового будинку. Кухня площею 7 м². Ще не вирішили, на які об'явлення зупинити увагу? Обирайте нашу квартиру і станьте її щасливим власником!
Ціна: 15 000 $  ·  429 $ за м²

2-к, Шишківська вул., 6, Шишківка

П'ятихатський напрямок, Шишківка

Шишківська вул., 6, Харків

 2 кімн.

 1/9

 44.90 м²

ізольована

Продам 2-кімнатну квартиру з капітальним ремонтом Загальна площа — 44,9 м²; Квартира після свіжого якісного ремонту (робили для себе). Перші власники. встановлено надійні броньовані вхідні двері; нова мідна електропроводка; металопластикові вікна; натяжні стелі; якісний паркет у кімнатах; тепла підлога на кухні та в санвузлі; нові пластикові труби, стояки та каналізація; сучасна сантехніка; лічильники на воду; двотарифний електролічильник; бойлер. Є комора з погребом. Квартира продається повністю укомплектована меблями та вбудованою технікою. Готові працювати за програмою «єВідновлення». Квартира вільна, ключі на руках — показ у зручний для вас час. Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд.
Ціна: 35 000 $  ·  780 $ за м²

1-кімнатна квартира в новому будинку бізнес-класу в центрі міста

Університет Центральні райони, Нагірний

Свободи вул., 32, Харків

ЖК «Свобода»

 1 кімн.

 1/4

 20 м²

ізольована

До вашої уваги — стильна 1-кімнатна квартира з індивідуальним опаленням та якісним капітальним ремонтом. Розташована на 1 поверсі 4-поверхового будинку нового житлового комплексу бізнес-класу. Ідеальне розташування в самому центрі міста (район метро Університет) забезпечує зручний доступ до всього необхідного для комфортного життя: магазини, кафе, громадський транспорт, парки — усе поруч. Відмінний варіант як для життя, так і для інвестування. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд — така квартира довго в продажу не буде!
Ціна: 29 000 $  ·  1 450 $ за м²

3-к. кв. вул. Ферганська 33-Б, на Салтівці

Салтівський напрямок, 8 х/завод

Ферганська вул., 33Б, Харків

 3 кімн.

 1/9

 64 м²

ізольована

Продам 3-кімн. квартиру на Салтівці, вул. Ферганська 33-Б. Поверх – 1/9, високий поверх, цегляний будинок, ремонту 8 років, МПВ, сантехніка змінювалася, меблі та техніка залишаються.
Ціна: 36 000 $  ·  563 $ за м²

Продам 2-к. кв., пр. Героїв Харкова, р-н метро "Армійська", єВідновлення

Армійська Нові доми, Армійська, р-н ст. метро

Героїв Харкова просп., 210/2, Харків

 2 кімн.

 1/5

 52 м²

ізольована

Продам 2-кімн. квартиру на Нових Будинках, метро "Армійська" – 3 хв. пішки, пр-т Героїв Харкова 210/2. єВідновлення. Цегляний будинок, поверх – 1/5, не кутова, заг. площа – 52 м²., житлова – 27 м²., кухня – 6 м²., прибудова – 12 м². Скромний житловий стан, але цілком можна заїхати та жити. Поруч: школа, дитячий садок, магазини, супермаркети "АТБ", "Сільпо", до парку Юр'єва 3 хвилини пішки. Хороший торг. Можна придбати за сертифікатом єВідновлення! (У разі купівлі нерухомості за сертифікатом, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).
Ціна: 34 000 $  ·  654 $ за м²

Продам 1-к. кв., вул. Дизельна, р-н метро "Турбоатом"

Турбоатом Прилеглі до центру, Артема сел.

Дизельна вул., 30В, Харків

 1 кімн.

 1/1

 30 м²

ізольована

Продам 1-кімн. квартиру-студію зі своїм двором на Артема, метро "Турбоатом" – 17 хв. пішки, вул. Дизельна 30-В. Поверх – 1/1, заг. площа – 30 м²., кухня – 3 м²., суміщений санвузол. Гарний житловий стан (капітальний ремонт), МП вікна, всі комунікації центральні, індивідуальне опалення. Кроме того, стоит двухфазный счетчик на электричество (день/ночь). Квартира розташована в ізольованому дворі на 10 квартир, також у Вашому розпорядженні маленький власний дворик та альтанка. У пішій доступності: метро, наземний транспорт, парк Машинобудівників (Артема), магазини, кіоски, школа, садок.
Ціна: 18 000 $  ·  600 $ за м²

1-к, Героїв Харкова просп., 118, Повстання площ.

Захисників України Прилеглі до центру, Повстання площ.

Героїв Харкова просп., 118, Харків

 1 кімн.

 1/6

 37 м²

ізольована

Продам дворівневу квартиру 37 м2 в ЖК Парковий квартал, вул. Московський, 118 (вул. Польова), метро Спортивна або Захисників у пішій доступності, поруч новий Фентезі - парк, секція Фемілі, 1/6, свій окремий вхід, свіжий ремонт, вбудована кухня, вбиральня, тепла підлога, автономне опалення. Готові до діалогу. Телефонуйте. Показ у будь-який зручний для вас час.
Ціна: 19 000 $  ·  514 $ за м²

1-но кімнатна квартира в цегляному будинку, біля метро

Університет Центральні райони, Нагірний

Чернишевська вул., 90, Харків

 1 кімн.

 1/5

 33 м²

ізольована

Продам 1-но кімнатну квартиру. Зручне розташування — поруч станції метро Університет та Ярослава Мудрого (Пушкінська). Квартира розташована на високому першому поверсі добротного цегляного будинку. Двостороннє планування, на вікнах встановлені грати. У хорошому житловому стані, продається з меблями та технікою. Зручний формат: кухня-студія та окрема невелика спальня. Район з розвиненою інфраструктурою — усе необхідне в пішій доступності.
Ціна: 23 000 $  ·  697 $ за м²
Продано

3-к, Астрономічна вул., 13, Жуковського сел.

П'ятихатський напрямок, Жуковського сел.

Астрономічна вул., 13, Харків

 3 кімн.

 1/5

 58 м²

ізольована

Продам 3-кімнатну квартиру 58 м² з косметичним ремонтом. Розташована на 1 поверсі 5-поверхового будинку економ-класу в місті Харкові, на вулиці Астрономічній (с. Жуковського).
Ціна: 25 000 $  ·  431 $ за м²

3-к, Благовіщенська вул., 38Ж, Вокзальна

Вокзальна Прилеглі до центру, Вокзальна

Благовіщенська вул., 38Ж, Харків

 3 кімн.

 1/7

 60 м²

ізольована

Продається 3-кімнатна квартира 60 м² з капітальним ремонтом, м. Харків, вул. Благовіщенська Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира площею 60 м² з якісним капітальним ремонтом. Знаходиться на 1-му поверсі 7-поверхового будинку за адресою: вул. Благовіщенська, 38Ж, неподалік від метро Вокзальна. Житлова площа: 50 м² Кухня: 10 м² Поверх: 1 з 7 Економ-клас Квартира повністю готова до заселення Зручна інфраструктура та розташування в центральній частині міста — ідеально для життя або оренди. Телефонуйте зараз та домовтесь про перегляд першими!
Ціна: 70 000 $  ·  1 167 $ за м²

Продам 2к квартиру, вул. Соборності України 228А, Салтівка

Салтівський напрямок, Північна Салтівка-1

Соборності України вул., 228А, Харків

 2 кімн.

 1/12

 60 м²

ізольована

Продам 2к квартиру, вул. Соборності України 228А, Салтівка. Новобудова, 1 поверх, продается разом з меблями та технікою.
Ціна: 45 000 $  ·  750 $ за м²

2к.квартира, пр. Героїв Харкова 38, центр

Захисників України Прилеглі до центру, Героїв Небесної Сотні майдан

Героїв Харкова просп., 38, Харків

 2 кімн.

 1/6

 50 м²

ізольована

У продажу 2-кімнатна квартира в центрі міста. Добре підійде як під офіс, так і для житла. Нині це діючий офіс (житловий фонд). Високий перший поверх, сухий теплий підвал під квартирою До станції метро "Захисників України" пішки 15 хв, в центр прогулянковим кроком-20 хвилин.
Ціна: 30 000 $  ·  600 $ за м²

1-к.пр.Індустріальний,29.ХТЗ

Тракторний завод Роганський напрямок, ХТЗ

Індустріальний просп., 29, Харків

 1 кімн.

 1/2

 29 м²

готелька

Продаю гостинку 29 м ² з косметичним ремонтом. Розташування – зручна частина міста Харкова, м-н ХТЗ, просп. Індустрії, поряд з метро Тракторний завод. Квартира на 1-му поверсі двоповерхового будинку. Житлова площа 14,50 м ². Квартира економ-класу. Хороший варіант для тих, хто цінує зручну локацію та невелику площу житла. Приходьте дивитися!
Ціна: 8 000 $  ·  276 $ за м²

2-к, Героїв Харкова просп., 300, Сонячний (761)

Роганський напрямок, Сонячний (761)

Героїв Харкова просп., 300, Харків

 2 кімн.

 1/9

 65 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира з капітальним ремонтом, площею 65 м², на 1 поверсі 9-поверхового будинку. Кухня 20 м². Розташована за адресою просп. Героїв Харкова, буд. 761, у мікрорайоні Сонячний. Чекаємо на Ваш дзвінок, щоб показати цю прекрасну квартиру особисто!
Ціна: 65 000 $  ·  1 000 $ за м²
1 2 3 4 5 >> Всього: 823