Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир на Павловому Полі

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продам 1-к. кв., вул. Вартових Неба, м. "Ботанічний Сад", єВідновлення

 1 кімн.

 1/5

 30 м²

ізольована

Продам 1-кімн. квартиру, метро "Ботанічний сад" – 12 хв. пішки, вул. Вартових Неба (Тобольська) 31. єВідновлення. Цегляний будинок, поверх – 1/5, заг. площа – 30 м²., кімната – 17 м²., кухня – 6 м²., без балкона. Гарний житловий стан, МП вікна з решітками, нові радіатори, газовий котел, лічильники на воду, газ. Квартира вільна, власник в Україні. Можна придбати за сертифікатом єВідновлення! (У разі купівлі нерухомості за сертифікатом, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).
Ціна: 19 000 $  ·  633 $ за м²

1-к, Клочківська вул., 244, Павлове Поле

 1 кімн.

 9/9

 36 м²

ізольована

Продам теплу, повногабаритну 1-кімнатну квартиру на вул. Клочківська, 244, 15 хвилин від метро 23 серпня. Будинок цегляний, дуже теплий.
 9/9 Зверху повноцінний 10-й технічний поверх До метро «23 серпня» — 15 хвилин пішки або всього 2 зупинки на тролейбусі 
 Продуктовий магазин прямо у будинку! Кімната простора – 18.6 м², кухня – 7.1 м².
Є комора 
Квартира готова до продажу та швидкого заселення. Ідеальний варіант як собі, і під оренду.
Ціна: 20 000 $  ·  556 $ за м²
Продано

2-к, 23 Августа ул., 1, Павлово Поле

 2 кімн.

 1/5

 50 м²

ізольована

Чудова, затишна квартира в гарному житловому стані, метро 23 Серпня в 8 хвилинах. Поруч зупинка транспорту. Крамниці , ринок, маркети, зелений район з відмінною інфраструктурою. Квартира на 1-му поверсі 5-ти поверхового будинку.Квартира тепла та охайна, є кондиціонер, бойлер, замінені вікна та всі труби, електрика. Вулиця 23 Серпня, це район з розвиненою інфраструктурою (магазини, супермаркети, зупинки громадського транспорту тощо).
Ціна: 65 000 $  ·  1 300 $ за м²

3-к, ЖК Монте Плаза, пр. Науки, 45/3, Павлове Поле

23 серпня Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Науки просп. , 45/3, Харків

ЖК «Монте-Плаза»

 3 кімн.

 16/25

 113 м²

ізольована

Продається 3-кімнатна квартира на Павловому Полі. на пр. Науки в престижному ЖК "Монте Плаза", метро 23 серпня пішки 3-5 хвилин, поряд супермаркет "Клас". Відмінне місце розташування: сильно розвинена інфраструктура; насичена та різноманітна транспортна розв'язка; товарів та послуг першої необхідності удосталь, у кроковій доступності. Квартира «видова» знаходиться на 16 поверсі 25-поверхового новобудови. Загальна площа квартири 113 м2. Дуже вдала квартира в ЖК Монте Плаза, є готові варіанти планувань! Висота стелі 3,1м. Телефонуйте!
Ціна: 140 000 $  ·  1 239 $ за м²

1-к, Шекспіра вул., 1, Павлове Поле

 1 кімн.

 1/5

 18 м²

готелька

Продам кімнату | м. «Ботанічний сад» В декількох хвилинах пішки від метро «Ботанічний сад». Поруч уся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Житлова площа: 12,5 м² Косметичний ремонт Ухожений двір та чистий під’їзд Документи готові, кімната вільна. Швидкий продаж!
Ціна: 6 500 $  ·  361 $ за м²

2-к вул.Дерев'янко, Павлове поле

 2 кімн.

 1/9

 54 м²

ізольована

єВідновлення + Продам 2-кімнатну квартиру на Павловому Полі по вул. Дерев'янко. Основні характеристики: Загальна площа: 54 м² Кухня: 7 м² Високий 1 поверх у 9-поверховому цегляному будинку Цегляний будинок з товстими стінами Замінено стояк по воді та труби каналізації Балкон з льохом Гарний підвал бомбосховища на під'їзді Квартира в житловому стані, готова до заселення. Плитка для завершення ремонту в санвузлі куплена в повному обсязі. Зручне місце розташування та наявність льоху і підвалу додає переваг в наш час. Можливе використання квартири під нежитловий фонд з облаштуванням окремого входу. Вікна квартири виходять на вул.Дерев"янко. Телефонуйте для організації перегляду!
Ціна: 36 000 $  ·  667 $ за м²

3-к, ЖК «Павлівський Квартал», Клочківська вул., 117, Павловка

Наукова Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Клочківська вул. , 117, Харків

ЖК «Павлівський Квартал»

 3 кімн.

 10/21

 117 м²

ізольована

Продам 3 кімнатну квартиру в ЖК «Павловський Квартал» Вулиця Клочковська, 117, 1 лінія. Будинок бізнес-класу з підземним паркінгом, 2 ліфти. Секція повністю заселена. Планування квартири: - кухня-вітальня, - 3 спальні, - 2 санвузли, - 2 балкони, - Гардеробна. ВЖЕ ЗРОБЛЕНО: - всі чорнові роботи: стяжка, штукатурка стін, колон, укосів, заміна вхідних дверей, заміна вікон у всій квартирі. - встановлено лічильник на опалення. Панорамні вікна в 3-х кімнатах, багато світла. 3 кімнати квадратної форми - комфортна ергономіка, коли встануть меблі. Суттєва економія коштів і часу на чорнові роботи і всі заміни. Площа 117м2 дозволяє зробити комфортну вітальню і 3 спальні. Можна переробити в 2 спальні і вітальню 41.6 м2. Є Бригада будівельників для завершення роботи і прорахунок ремонту. Телефонуйте!
Ціна: 100 000 $  ·  855 $ за м²

4 кімн. кв., Павлове Поле

 4 кімн.

 2/9

 92 м²

ізольована

Продається простора 4 кімнатна квартира в хорошому районі, вул. 23-го серпня, 4. Квартира тепла, зовнішнє утеплення. Вдале розташування будинку, хороша транспортна розв'язка, метро, ​​супермаркет, гімназія, дитсадок. Квартира вільна, швидкий продаж. Телефонуйте, покажемо у зручний для вас час.
Ціна: 75 000 $  ·  815 $ за м²

15-к, 23 Серпня вул., 68, Павлове Поле

 15 кімн.

 2/5

 14.20 м²

готелька

Продається квартира у хорошому стані, 14.20 м² в житловій будівлі соціального класу на 2 поверсі 5-поверхового будинку. Косметичний ремонт. Чудове розташування: вулиця 23 Серпня, Павлове Поле, поруч з метро. Не втрачайте можливість стати власником цієї квартири! Зателефонуйте нам вже зараз!
Ціна: 5 000 $  ·  352 $ за м²

Продається 3-х кімнатна квартира на Павловому Полі, біля метро

 3 кімн.

 5/5

 55.40 м²

ізольована

Продається 3-х кімнатна квартира на Павловому Полі, біля метро. Квартира у цегляному, теплому будинку. Площа квартири 56 м², стан житловий. Телефонуйте, щоб оглянути квартиру!
Ціна: 36 000 $  ·  650 $ за м²

2к Павлове Поле вул.Дерев'янка34

 2 кімн.

 1/3

 37 м²

ізольована

Продається 2 кімнатна квартира на Павловому Полі, вул. Дерев'янка 34 . Перекритя Ж/Б 1 поверх 3 поверхівки. Кімнати суміжні, стан житловий. Торг присутній.
Ціна: 27 000 $  ·  730 $ за м²

1-к, ЖК «Шекспіра», Шекспіра пров., 23, Павлове Поле

23 серпня Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Шекспіра пров. , 23, Харків

ЖК «Шекспіра»

 1 кімн.

 8/16

 45 м²

ізольована

Пропоную 1-кімнатну квартиру в новому житловому комплексі "Шекспіра" з площею 45 м² без внутрішніх робіт. Розташування квартири: Шекспіра пров., Павлове Поле, поруч зі станцією метро "23 серпня", в самому центрі міста Харкова. Квартира розташована на 8 поверсі 16-поверхового будинку. Житлова площа квартири - 45 м², кухня - 12 м², клас комфорт. Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири в центрі міста!
Ціна: 35 000 $  ·  778 $ за м²

3-к, ЖК «Шекспіра», Шекспіра пров., 1, Павлове Поле

23 серпня Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Шекспіра пров. , 1, Харків

ЖК «Шекспіра»

 3 кімн.

 9/16

 105 м²

ізольована

Пропонуємо до покупки трикімнатну квартиру на 9\19 поверсі у ЖК Шекспір на Павловому Полі. Стан – без внутрішніх робіт. Утеплення: зовнішнє та внутрішнє. Вхідні двері металеві, металопластикові вікна, трикамерні склопакети.
Ціна: 69 000 $  ·  657 $ за м²

2-к, 23 серпня пров., 3, Павлове Поле

 2 кімн.

 2/5

 45 м²

ізольована

Продам 2 кімнатну квартиру на Павловому полі за адресою пров. 23 серпня 3. 2 поверх. Дві окремі кімнати. Вдале планування. Квартира в житловому стані, чиста та тепла. Вікна та балкон металопластикові, труби, стояк нові. Продається з усіма меблями та технікою. Можна заїхати та жити чи здавати в оренду. Відмінне розташування: 10 хв. пішки до м. Ботанічний сад, поруч магазини, супермаркети, ринок, аптеки, зупинки транспорту. Зручна розв'язка у будь-який район міста. Працюємо з усіма держ. програмами. Телефонуйте!
Ціна: 30 000 $  ·  667 $ за м²
Продано

2-к, Дерев'янка вул., 22Б, Павлове Поле

Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Дерев'янка вул. , 22Б, Харків

 2 кімн.

 3/5

 44.50 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира Поверх: 3 / 5 Загальна площа: 44,5 м² Будинок розташований всередині району, всі вікна виходять у тихий двір. Квартира двостороння, дуже тепла. Кімнати суміжні, 100% житловий стан. Балкон засклений та обшитий пластиком зсередини і зовні. Встановлені металопластикові вікна. Поруч розвинена інфраструктура: магазини, супермаркети, метро, зупинки транспорту, алея для прогулянок, Саржин Яр, листяний ліс для відпочинку. Меблі та техніка залишаються новим власникам. Встановлені лічильники на тепло, світло та газ. Сусіди доброзичливі, чистий під’їзд. Документи ідеальні, власник у Харкові. Розглядаємо всі види розрахунку, у тому числі сертифікати єВідновлення. Показ у зручний для вас час — телефонуйте заздалегідь!
Ціна: 28 000 $  ·  629 $ за м²
Продано

1-к, 23 серпня пров., 2, Павлове Поле

Олексіївський напрямок , Павлове Поле

23 серпня пров. , 2, Харків

 1 кімн.

 3/5

 12.50 м²

готелька

Продам готельку, Павлове Поле Розташована на 3 поверсі 5-поверхового будинку. Квартира повністю укомплектована та готова до проживання або здачі в оренду. Є все необхідне: пральна машина; мікрохвильова піч; індукційна плита; холодильник; бойлер на 40 л; простора шафа-купе. Опалення централізоване. Є власна кухня, а також додатково кухня загального користування з газовою плитою. Санвузол особистий, з душовою кабіною. При вході в тамбурі — окрема металева шафа (закривається на замок). Сусіди тихі. Зручне розташування — район Павлове Поле, поруч метро, транспорт, магазини та вся необхідна інфраструктура. Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду.
Ціна: 8 000 $  ·  640 $ за м²
Продано

1-к. гостинку, вул. "23 Серпня" 34, р-н м. "23 Серпня"

 1 кімн.

 4/5

 22 м²

готелька

Продам 1-кімн. гостинку, метро "23 Серпня" – 3 хв. пішки, вул. "23 Серпня" 34. Цегляний будинок, поверх – 4/5, заг. площа – 22 м²., кімната – 15,6 м²., служби чисті. Продаж з меблями та технікою.
Ціна: 6 000 $  ·  273 $ за м²
Продано

Простора 3-кімнатна квартира, Павлове Поле

 3 кімн.

 6/9

 65 м²

ізольована

Продається 3-кімнатна квартира площею 65 м², Павлове Поле. Житловий стан. Квартира розташована на 6-му поверсі 9-поверхового будинку. Поміняли вікна. Не втрачайте нагоду стати власником цієї затишної квартири!
Ціна: 36 000 $  ·  554 $ за м²

Продам 4к квартиру, Павлове Поле, вул.23 Серпня буд.2.

 4 кімн.

 9/9

 69.80 м²

ізольована

Продам 4к квартиру, Павлове Поле, вул.23 Серпня буд.2. Квартира в хорошому житловому стані, залишається всі меблі та техніка. Квартиру можна використовувати як під житло, так і під готовий бізнес (оренда). Усі кімнати роздільні. Вікна скрізь поміняні, заходьте та живіть.
Ціна: 29 000 $  ·  415 $ за м²

Продам 2к квартиру пр.Науки 71

 2 кімн.

 8/9

 45 м²

ізольована

Продам 2к квартиру пр.Науки 71 біля метро 23 серпня. Цегляний газифікований будинок. Хороший житловий стан. Балкон на 2 кімнати, засклений. Меблі та техніка залишаються.
Ціна: 40 000 $  ·  889 $ за м²
1 2 3 4 5 >> Всього: 410