Продаж квартири 23 серпня , Науки просп. , 77, Харків

2 кімн. · 2/17 пов. · 83 м²

87 000 $
Номер: SF-2-977-267

Інформація щодо пропозиції

Продам 2-кімн. квартиру, Новобуд МКДУ, метро "23 Серпня", просп. Науки 77.
єВідновлення, Ваучер.

Поверх – 2/17, заг. площа – 83 м²., гарний житловий стан, окремі кімнати, кухня-їдальня, санвузол суміщений, комора-гардероб, велика лоджія, вікна у двір.

У будинку є підземне паркування, наземне, немає перебою зі світлом, т.к. у під'їзді поставили генератор.

  • Ціна: 87 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 048 $
  • Ремонт: капітальний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Площа загальна, м²: 83
  • Площа кухні, м²: 18
  • Поверх: 2/17
  • Рік будівництва: 2001-2010
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Висота стелі:
3;

Інфраструктура та сервіс

Громадський транспорт:
метро - 23 серпня (2 хв. пішки);

Інше

Дата оновлення інформації:
16.05.2026 11:05;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82