Продаж квартири Дерев'янка вул. , 22Б, Харків

2 кімн. · 3/5 пов. · 44.50/29.10/5 м²

28 000 $
Номер: SF-3-268-148

Цю пропозицію уже закрито

Інформація щодо пропозиції

Продається 2-кімнатна квартира
Поверх: 3 / 5
Загальна площа: 44,5 м²
Будинок розташований всередині району, всі вікна виходять у тихий двір. Квартира двостороння, дуже тепла. Кімнати суміжні, 100% житловий стан. Балкон засклений та обшитий пластиком зсередини і зовні. Встановлені металопластикові вікна.

Поруч розвинена інфраструктура: магазини, супермаркети, метро, зупинки транспорту, алея для прогулянок, Саржин Яр, листяний ліс для відпочинку.

Меблі та техніка залишаються новим власникам.
Встановлені лічильники на тепло, світло та газ.
Сусіди доброзичливі, чистий під’їзд.

Документи ідеальні, власник у Харкові.
Розглядаємо всі види розрахунку, у тому числі сертифікати єВідновлення.

Показ у зручний для вас час — телефонуйте заздалегідь!

  • Ціна: 28 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈629 $
  • Ремонт: радянський ремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: хрущовка
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Кількість спалень: 1
  • Площа загальна, м²: 44.50
  • Площа житлова, м²: 29.10
  • Площа кухні, м²: 5
  • Поверх: 3/5
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Дата оновлення інформації:
13.05.2026 12:31;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82