Продаж квартири Машиністів вул., 6, Харків

4 кімн. · 1/4 пов. · 85 м²

53 000 $
Номер: SF-3-318-103

Інформація щодо пропозиції

Продам 4-кімн. квартиру, Основ'янський район, вул. Машиністів 6.
єВідновлення.

Цегляний будинок, високий 1-й поверх, заг. площа – 84,6 м²., кухня – 7 м².
Капітальний ремонт в кухні, санвузлі, кімнаті. Три кімнати у житловому стані. Якісний броньований двері.
Продаж з меблями та технікою.

Чудові сусіди, тихий двір.
Розвинена інфраструктура, парк, супермаркети, школи, транспорт.

Можна придбати за сертифікатом єВідновлення!
(У разі купівлі нерухомості, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).

  • Ціна: 53 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈624 $
  • Ремонт: капітальний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Схема кімнат: суміжно-ізольована
  • Кількість кімнат: 4 кімн.
  • Площа загальна, м²: 85
  • Площа кухні, м²: 7
  • Поверх: 1/4
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: Одеська, група районів , Південнопроектна

Дата оновлення інформації:
14.05.2026 13:28;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82