Продаж квартири Клочківська вул. , Харків

2 кімн. · 2/5 пов. · 44.40 м²

38 000 $
Номер: SF-3-318-518

Інформація щодо пропозиції

У продажу 2к квартира по вул. Клочківська квартиру на комфортному 2 поверсі 5-поверхового будинку з червоної цегли.
Будинок дуже теплий і сухий, з гарною шумоізоляцією.
Чистий доглянутий під’їзд після ремонту, без сторонніх запахів. Тихий зелений двір, хороші спокійні сусіди.
Поруч із будинком широка алея для прогулянок і відпочинку. Квартира світла, затишна та з приємною домашньою атмосферою — саме той варіант, куди можна одразу зайти та жити.
У квартирі: — повністю замінена електропроводка; — замінені всі труби та стояк; — встановлені надійні броньовані вхідні двері; — металопластикові вікна; — засклений балкон; — решітки на вікнах; — кондиціонер залишається новим власникам; — у кожній кімнаті місткі вбудовані шафи-купе.
На підлозі натуральний дерев’яний паркет, який зберігся навіть під лінолеумом.
Стіни в коридорі оздоблені натуральною вагонкою, кухня та санвузол — у плитці.
Квартира не з сучасним дизайнерським ремонтом, але дуже охайна, чиста та доглянута.
Чудовий варіант як для комфортного проживання, так і під оренду.
Документи готові. Перегляд у зручний для вас час.

  • Ціна: 38 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈856 $
  • Ремонт: косметичний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Кількість спалень: 1
  • Площа загальна, м²: 44.40
  • Площа кухні, м²: 6.70
  • Поверх: 2/5
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Дата оновлення інформації:
15.05.2026 08:12;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82