Продаж квартири Поздовжня вул. , 3, Харків

3 кімн. · 2/9 пов. · 64/40/7 м²

28 000 $
Номер: SF-3-318-864

Інформація щодо пропозиції

Продам 3-кімн. квартиру на Жуковського, вул. Поздовжня 3.
єВідновлення.

Поверх – 2/9, заг. площа – 64 м²., кухня – 7 м², роздільні кімнати.
Стан добрий, житловий, нові дорогі МП вікна (не міська програма).
Можливий продаж з меблями.

Будинок усередині району, затишний двір.
Поруч: магазини, зупинки.

Вільна.
Можна придбати за сертифікатом єВідновлення!
(У разі купівлі нерухомості, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).

  • Ціна: 28 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈438 $
  • Ремонт: косметичний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 3 кімн.
  • Площа загальна, м²: 64
  • Площа житлова, м²: 40
  • Площа кухні, м²: 7
  • Поверх: 2/9
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: П'ятихатський напрямок , Жуковського сел.

Дата оновлення інформації:
15.05.2026 15:57;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82