Продаж квартири ЖК «Садиба» , 23 серпня , Дерев'янка вул. , 16А, Харків

3 кімн. · 4/5 пов. · 54.60/30/6.20 м²

73 000 $
Номер: SF-3-319-121

Інформація щодо пропозиції

Продам 3-кімн. квартиру, ЖК «Садиба», метро "23 Серпня" – 10 хв. пішки, вул. Олексія Дерев'янка 16-А.

Цегляний будинок, поверх – 4/5, заг. площа – 54,6 м²., житлова – 30 м²., кухня – 6,2 м²., балкон.
Хороший житловий стан (євроремонт), атономне опалення, тепла підлога, індивідуальні лічильники на всі комунікації, броньовані вхідні двері.
Продаж з меблями та технікою. Інтернет проведено.

Закрита територія з охороною та відеоспостереженням, ОСББ (повноцінне обслуговування будинку).
Зона відпочинку, мангальна зона, дитячий майданчик, озеленення, паркінг.

У пішій доступності: магазини, ТЦ, аптеки, школи, дитсадки.

  • Ціна: 73 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 337 $
  • Ремонт: євроремонт
  • Клас житла: комфорт
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Кількість кімнат: 3 кімн.
  • Площа загальна, м²: 54.60
  • Площа житлова, м²: 30
  • Площа кухні, м²: 6.20
  • Поверх: 4/5
  • Рік будівництва: 2011-2015
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Громадський транспорт:
метро - 23 серпня (10 хв. пішки, 5 хв. на транспорті);

Інше

Дата оновлення інформації:
16.05.2026 18:41;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82