Продаж квартири Клочківська вул. , 274, Харків

5 кімн. · 9/16 пов. · 133 м²

65 000 $
Номер: SF-3-319-951

Інформація щодо пропозиції

Продам 5к квартиру вул.Клочківська 274, Павлове Поле.

Площа 133м2 на комфортному 9/16 пов.
Один із перших новобудов 2000р. Цегляний будинок.
Квартира двох стороння. Якісний капітальний ремонт У кімнатах на підлозі чудовий паркет, нові біметалічні батареї, нові опалювальні труби. Якісна ел.проводка. Міжкімнатна столярня-дуб. Євро дерев'яні подвійні вікна. Сучасні плитки. Сучасні меблі та техніка.
Бонус-виділений свій тамбур.
Поруч -2 хв. зупинка транспорту. І до метро Олексіївська-20 хв пішки. Сусідний будинок ЖК АДМІРАЛ.
Квартира вільна. Можливий продаж за програмою!

  • Ціна: 65 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈489 $
  • Ремонт: капітальний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 5 кімн.
  • Площа загальна, м²: 133
  • Площа кухні, м²: 10
  • Поверх: 9/16
  • Рік будівництва: 2001-2010
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Дата оновлення інформації:
19.05.2026 09:16;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82