Продаж готельки 23 серпня , 23 Серпня вул. , 18А, Харків
1 кімн. · 3/5 пов. · 12 м²
8 000 $
Номер: SF-3-320-528
Інформація щодо пропозиції
Продам кімнату на Павловому Полі, метро "23 Серпня" – хв. пішки, вул. 23-го Серпня 18-А.
Цегляний будинок, поверх – 3/5, заг. площа – 12 м².
Капітальний ремонт, продаж з меблями та технікою (холодильник, прал. машина).
Порядні два сусіди.
- Ціна: 8 000 $
- Ціна за кв. метр: ≈667 $
- Ремонт: капітальний ремонт
- Клас житла: економ
- Кількість кімнат: 1 кімн.
- Площа загальна, м²: 12
- Поверх: 3/5
- Район міста: Олексіївський напрямок , Павлове Поле
- Громадський транспорт:
- метро - 23 серпня (7 хв. пішки);
Інше
- Дата оновлення інформації:
- 19.05.2026 20:12;
Наші співробітники на зв’язку
АН Valion
Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.