Продаж квартири Ботанічний сад , Вартових Неба вул. , 37, Харків

2 кімн. · 2/5 пов. · 43.10/29/5 м²

34 000 $
Номер: SF-3-321-839

Інформація щодо пропозиції

Продам 2-кімн. квартиру на Павловому Полі, метро "Ботанічний Сад" – 10 хв. пішки, вул. Вартових Неба (Тобольська) 37.
єВідновлення.

Цегляний, газифікований будинок, поверх – 2/5, двостороння, заг. площа – 43,1 м²., житлова – 29 м²., кухня – 5 м².
Хороший житловий стан, встановлено газову колонку, газовий лічильник.
Більшість меблів і техніки залишаються.

Поруч: метро, транспорт, супермаркети, магазини, школи та вся необхідна інфраструктура.

Можна придбати за сертифікатом єВідновлення!
(У разі купівлі нерухомості, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).

  • Ціна: 34 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈789 $
  • Ремонт: радянський ремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: хрущовка
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Площа загальна, м²: 43.10
  • Площа житлова, м²: 29
  • Площа кухні, м²: 5
  • Поверх: 2/5
  • Санвузлів: 1
  • Район міста: Олексіївський напрямок , Павлове Поле

Громадський транспорт:
метро - Ботанічний сад (10 хв. пішки);

Інше

Дата оновлення інформації:
22.05.2026 15:51;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82