Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж комерційної нерухомість в Харкові

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж Офіс центр 74м² вулиця Чичибабіна

Наукова Центральні райони , Держпром

Чичибабіна Бориса вул., 8, Харків

 3 кімн.

 Цоколь/5

 74 м²

офіс у багатоквартирному будинку

Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення за адресою: м. Харків, проспект Незалежності 7 вулиця Чичибабина 8. Офіс у багатоквартирному будинку площею 74 м², три окремі кімнати. Розташований на червоній лінії, поруч з метро Наукова та Держпром. Всі комунікації (електрика, водопостачання, каналізація, опалення) на все лічильники. Ідеально підходить під офіс, студію, магазин, аптеку, медичний центр або сферу послуг. Приміщення знаходиться у центрі міста з гарною транспортною розв'язкою та пішохідним трафіком. Зручний під'їзд та паркування.
Ціна: 55 000 $  ·  743 $ за м²

Продаж офісу центр Харків, вул. Мистецтв.

Архітектора Бекетова Центральні райони , Нагірний

Мистецтв вул., 7/9, Харків

 4 кімн.

 Цоколь/7

 120 м²

офіс у багатоквартирному будинку

Пропонується до продажу просторий офіс 121 м² у самому центрі Харкова — тихий та престижний район із відмінною інфраструктурою, вулиця Мистецтв, 7/9, цоколь, (Нагірний район). Пішки до метро: 3–5 хв (Архітектора Бекетова, Ярослава Мудрого). Площа: 121 м². Поверх: цокольний. Тип будинку: цегляна сталінка. Зручне планування (можливе зонування під різні задачі). Є всі комунікації. Переваги об’єкта: Центр міста — престижна адреса для бізнесу. Окремий вхід (ідеально для офісу, студії, салону). Тихий район без сильного трафіку. Товсті стіни — хороша шумоізоляція. Прохідне місце — зручно для клієнтів. Підходить під різні види діяльності: офіс, салон краси, навчальний центр, шоурум, склад + офіс Гарна транспортна доступність. Розвинена інфраструктура: поруч кафе, банки, магазини. Чому варто купити: Це відмінний варіант для бізнесу в центрі міста з можливістю зробити простір “під себе” та працювати в зручній локації.
Ціна: 500 $/м²  ·  60 000 $ за об’єкт

Продам офісні приміщення 200 кв.м.

Левада Прилеглі до центру, Левада

Нетеченська вул., 25, Харків

 7 кімн.

 3/3

 200 м²

офісне приміщення

Продаж офісних приміщень у кроковій доступності від метро. 7 кабінетів, санвузол, кухонне приміщення. Загальна площа 200 кв. м. Офісні меблі та кондиціонери залишаються новому власнику.
Ціна: 95 000 $  ·  475 $ за м²
Без нашої комісії

офісне приміщення 90м2,Південний вокзал,Центр

Вокзальна Прилеглі до центру, Вокзальна

Гончарівський бул., 17/46, Харків

 4 кімн.

 1/4

 91 м²

офіс у багатоквартирному будинку

Продам приміщення під офіс загальною площею 91 м2 у центрі міста по вул. Гончарівська (Коньова). Червона лінія. Приміщення продається з офісними меблями. Додатково є підвал в 35м, сухий, обшитий вагонкою, що опалюється. 4 входи в приміщення-через під'їзд та з вулиці. Чудова транспортна розв'язка.
Ціна: 47 000 $  ·  516 $ за м²

Приміщення 97 м2, Салтівка

Салтівська Салтівський напрямок, 522

Нескорених вул., Харків

 5 кімн.

 2/2

 97 м²

приміщення вільного призначення

Продам приміщення в густонаселеному районі Салтівки навпроти ТЦ Караван, Дафі! 2 поверх будівлі, що окремо стоїть, 97 кв.м, розділених на 2 блоки по кілька кімнат у кожному. Затишне розміщення. У будівлю окремий вхід є запасний. Приміщення під ремонт, частково заведено електрику, є вихід комунікацій під власний санвузол. Є можливість облаштування виходу на відкриту терасу та дах, встановлення сонячних панелей, зони відпочинку тощо. На поверсі додатково присутня електрика та санвузол. Сусідні офіси можуть взяти в оренду приміщення. Біля будівлі затишне паркування, є також стоянка з тильного боку та заїзд на закриту територію. Навколо торгова зона магазинів, величезний трафік, поряд зупинки транспорту, метро. Збоку будівлі розташовано маркет АТБ. Ідеально підійде під тихі офіси, магазини, сервісні центри, косметологію, мед. послуги, майстерні
Ціна: 55 000 $  ·  567 $ за м²

Офіс.просп.Гер.Харкова 181"В"

Захисників України Прилеглі до центру, Повстання площ.

Героїв Харкова просп., 131В, Харків

 4 кімн.

 1/9

 100 м²

офіс у багатоквартирному будинку

У продажу офіс в багатоповерховій новобудові загальною площею 100 кв.м. Будинок розташований у дуже зручному місці: 5 хвилин до станції метро "Захисників України",до центру пішки 20 хвилин,до "Кінного ринку" 10 хвилин,поруч мальовничий сквер,магазини,спортивні заклади. Приміщення з високо стелею,є санвузол,лоджія,свій вхід,автономне електричне опалення,,встановлена охоронна система. Підійде для офісу нотаріуса,приватної лікарні,лабораторії,магазину,складу та ін.
Ціна: 65 000 $  ·  650 $ за м²

Комерційна нерухомість на "червоній лінії" в Кулінічах!

Академіка Барабашова Салтівський напрямок, Кулиничі

Кулиничівська вул., 46, Харків

 7 кімн.

 1

 181 м²

інший об’єкт

Будинок нежитлового фонду, 181 м² + 13.5 соток землі У продажу окремо розташована будівля, яка чудово підійде під бізнес, офіс, виробництво або майстерню. Локація: селище Кулінічі, зручний під'їзд — асфальтована дорога, кутова ділянка, червона лінія — ідеально для комерції! Будинок: Площа — 181 м² 7 кабінетів 2 підсобні приміщення Санвузол, веранда Центральне водопостачання Каналізація — вигрібна яма Ділянка: 13.5 соток, правильної форми — є місце для парковки, складу чи розширення Ідеально під офіс, студію, цех, клініку, шоурум або орендний бізнес! Дзвоніть зараз — такі об'єкти на червоній лінії швидко розходяться!
Ціна: 42 000 $  ·  232 $ за м²

Нежитлове приміщення 62 м2, Героїв Харкова 68

Захисників України Прилеглі до центру, Повстання площ.

Героїв Харкова просп., 68, Харків

 1/1

 62 м²

офісне приміщення

У продажу комерційна нерухомість в районі станції метро "Захисників України" . Нежитлове приміщення (магазин/офіс). Червона лінія. Два входи (один на Героїв Харкова, другий на вул. Нікітіна. Прохідне місце. Поруч зупинка транспорту. 5 хвилин до станції метро. Вода - централізована, автономне газове опалення, електропостачання 10кВт. З орендарем.
Ціна: 75 000 $  ·  1 210 $ за м²

Салон красоты

Архітектора Бекетова Центральні райони , Нагірний

Чернишевська вул., 8, Харків

 Цоколь/5

 50 м²

салон краси

Помещение в центре с отдельным входом. Центр ! Зеркальная струя, Чернышевская Тихий центр! В 2х шагах от зеркальной струи, 2 мин м.Бекетова, 7мин. Исторический музей. Высокий цоколь. Студия разделена на зоны: 2 кабинета, кухня, зона ожидания, гардеробная, дамская комната, туалет. Есть душ, бойлер. Проведена сигнализация и Wi-Fi. Зимой очень жарко! Отопление проходит транзитом ( платить не нужно )В студии сухо, установлена дополнительно принудительная приточно-вытяжная вентиляция. Летом прохладно без кондиционера. Помещение очень светлое и уютное.
Ціна: 39 000 $  ·  780 $ за м²

Нежитлове пріщення 86 м2,,ЖК "Пролісок"

Палац Спорту Нові доми, Палац Спорту, р-н ст. метро

Героїв Харкова просп., Харків

 9

 86 м²

приміщення вільного призначення

У продажу приміщення вільного призначення- нежитловий фонд. ЖК ПРОЛІСОК, 5-й будинок, 0-й поверх. Вхід окремий з вулиці (як у магазин). Проспект Героїв Харкова. Метро "Палац Спорту" - 1 хвилина.
Ціна: 50 000 $  ·  581 $ за м²

Офіс 135 м2,вул.Григорія Сковороди,38

Архітектора Бекетова Центральні райони , Нагірний

Григорія Сковороди вул., 38, Харків

 1 кімн.

 1/5

 135 м²

об’єкт сервісу

У продажу приміщення 135 кв.м на вулиці Григорія Сковороди,38. З гарним ремонтом, складається з двох торгових залів 74 та 43 кв.м та підсобних приміщень. Знаходиться у високому цоколі з вікнами та виходом на червону лінію вулиці Г. Сковороди(Пушкінської)
Ціна: 300 000 $  ·  2 222 $ за м²

Продам офісне приміщення Харків, Отакара Яроша вул.

Ботанічний сад Олексіївський напрямок, Павлове Поле

Отакара Яроша вул., 18А, Харків

 10/14

 125 м²

офісне приміщення

АН Valion предлагает к продаже офисное помещение на 10\14 этаже в пешей доступности от метро Ботанический Сад. Общая площадь 125 кв.м. Мебель и оборудование остаётся.
Ціна: 255 000 $  ·  2 040 $ за м²

Нежитлова будывля 8000 м2,вул.Шевченко

Архітектора Бекетова Центральні райони , Нагірний

Шевченка вул., Харків

 3

 8000 м²

інший об’єкт

У продажу нежитлове приміщення 8000 м2, червона лінія на вул.Шевченка. Усі комунікації, ділянка з виходом до річки 78 соток.
Ціна: 2 млн. $  ·  250 $ за м²

Помещение свободного назначения

Тракторний завод Роганський напрямок, ХТЗ

Індустріальний просп., 11, Харків

 1/6

 74 м²

приміщення вільного призначення

В продаже помещение под любой бизнес.Нежилой фонд. Отдельный вход. Проходное место красная линия,витражные окна,решетки на окнах Пожарная сигнализация. Сигнализация. Санузел. Возможно продажа юридического лица.
Ціна: 41 000 $  ·  554 $ за м²

Ангар.Офіс.2000 м2,60 соток.Журавлівка.

Салтівська Салтівський напрямок, Журавлівка

Максима Рильського вул., Харків

 3 кімн.

 1

 2000 м²

склад

У продажу два ангари і офісне приміщення на ділянці 60 соток (у власності). Загальна площа усіх приміщень 2000 м2.
Ціна: 220 000 $  ·  110 $ за м²

Нежитл. приміщення,пр.Гагаріна

Левада Одеська, група районів, Аеропорт

Харків

 2

 1000 м²

приміщення вільного призначення

У продажу окремо розташована будівля вільного призначення загальною площею 1 000 м² у районі аеропорту. Земельна ділянка 30 соток. Власна котельня, є санвузол. Комунікації: асфальтована дорога, свердловина, каналізація септик, вивезення відходів, електрика, центральний водопровід, газ.
Ціна: 90 000 $  ·  90 $ за м²

Офісне приміщення,43 м2,вул,Каденюка,31/3

Армійська Нові доми, Армійська, р-н ст. метро

Каденюка вул., 31/3, Харків

 2 кімн.

 Цоколь/5

 43 м²

офіс у багатоквартирному будинку

У продажу офісне приміщення в районі Нові Будинки загальною площею 43 м2. До станції метро "Армійська" 15 хвилин пішою ходою. Район спокійний,густозаселений. Добре підійде для офісу,стоматологічного кабінету,салону краси,магазину
Ціна: 25 000 $  ·  581 $ за м²

Комерційне приміщення182 м2.Метро "Ярослава Мудрого"

Ярослава Мудрого Центральні райони , Нагірний

Максиміліанівська вул., 9, Харків

 1 кімн.

 1/4

 181.70 м²

офіс у багатоквартирному будинку

У продажу комерційне приміщення в центрі міста. Має три входи : один з "червоної лінії " та два з внутрішньої частини двору.Біля будинку є парковочні місця. Підходить під будь-який напрямок діяльності. На першому поверсі велика зала (для засідань, можно розділити на багато робочих місць для менеджерів,тощо),кухня, 2 санвузли. У цокольному приміщенні є дві кімнати,одна з яких обладнана під спортивну залу,з неї- вихід на вулицю. У власності фіичної особи.
Ціна: 230 000 $  ·  1 266 $ за м²

Офіс 88м2 88м2 Центр, Захисників України

Захисників України Прилеглі до центру, Повстання площ.

Ігоря Малицького вул., 11/13, Харків

 4 кімн.

 1/4

 88 м²

приміщення вільного призначення

Продам приміщення вільного призначення 88м2 з власним опаленням. Діловий центр міста. Поряд Кінний ринок, безліч офісів, підприємств, організацій. Зручний транспортний трафік, поряд станція метро Захисників України. Найважливіші переваги приміщення: - автономне опалення ; - окремий вхід; - затишний двір - охоронна сигналізація; - місце розташування. Ідеально підійде під тихий офіс, стоматологію, косметологію, майстерню, швейний цех, ательє, склад. Телефонуйте, щоб оглянути та зробити свою пропозицію!
Ціна: 48 700 $  ·  553 $ за м²
Без нашої комісії

Приміщення 181м2, вул Конторська11/1, Центр

Прилеглі до центру, Центральний ринок

Конторська вул., 11/1, Харків

 4 кімн.

 1/4

 181 м²

приміщення вільного призначення

Продам нежитлове приміщення вільного призначення в центрі міста. Загальна площа 181м2. В приміщенні виконано капітальний ремонт. По всій площі прокладено теплу підлогу. Основна перевага приміщення- індивідуальне опалення. Приміщення має 4 просторі кімнати, 2 санвузла, 2 окремих входи. Високі стелі- 2,7м. Зручне розташування дає можливість використати приміщення під магазин, офіс, медичний центр та інші бізнеси. Телефонуйте! Приходьте на огляд! Розглянемо всі пропозиції ціни!
Ціна: 140 000 $  ·  773 $ за м²
1 2 3 Всього: 49