3-к, Зубарєва Олександра вул., 27, Роганський ж.м.
Роганський напрямок, Роганський ж.м.
Зубарєва Олександра вул. , 27, Харків
ізольована
Продаж 3-кімнатної квартири в житловому масиві Роганського
м. Харків, вул. Олександра Зубарєва, 27
Загальна площа: 64,6 м²
Кухня: 6,8 м²
Поверх: 2 / 12
Клас: економ
Стан: житловий, радянський ремонт
Планування та особливості:
Три окремі кімнати
Застелені два балкони: один косий (засклений), другий – дерев’яний
Металопластикові вікна
Броньовані вхідні двері
Паркет
Замінено труби (холодна і гаряча вода)
Будинок та інфраструктура:
Багатоповерховий будинок з добре розвиненою інфраструктурою
Зручна транспортна розв’язка — поруч кільце тролейбусів
У пішій доступності: поліклініка, магазини, школи, дитячі садки
Квартира повністю готова до проживання або під ремонт під себе.
Телефонуйте для перегляду та бронювання.
Ціна: 32 500 $ · 503 $ за м²