Продам 2-к. кв. вул. Михайла Семенка, ЖК «Чайковського», єВідновлення
Ярослава Мудрого Центральні райони , Нагірний
Михайля Семенка вул. , 6, Харків
ЖК вул. Чайковського, 6
ізольована
Продам 2-кімн. квартиру в новобудові ЖК "Чайковського", метро "Ярослава Мудрого" – 5 хв. пішки, вул. Михайла Семенка 6.
єВідновлення.
Цегляний будинок, поверх – 7/11, заг. площа – 61,2 м²., кухня-студія – 25 м².
Формат: передпокій, кухня-студія, спальня, санвузол з джакузі та санвузол з душовою кабіною.
Скрізь тепла підлога, 2 кондиціонери, 2х контурний газовий котел, сигналізація.
Продаж з усіма меблями та технікою.
Підземний та гостьовий паркінг, бомбосховища, охорона території.
Поруч: банки, школи, дитячі садки, університети, магазини, салони краси, ресторани, басейн, спортклуби, парк.
Власник у Харкові, можливий торг.
Можна придбати за сертифікатом єВідновлення!
(У разі купівлі нерухомості за сертифікатом, покупцям надаємо консультації, супровід та допомогу в оформленні угод).
Ціна: 95 000 $ · 1 552 $ за м²