Продаж квартири Зигіна вул., Полтава

2 кімн. · 3/4 пов. · 45 м²

47 200 $
Номер: SF-3-316-315

Відкладено власником до 05.06.2026

Інформація щодо пропозиції

Продаж : .2-х кімнатна квартира в районі ТРЦ Київ Залишається вся техніка та меблі.
До зупинки 5 хв
Приємна ціна, телефонуйте

  • Ціна: 47 200 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 049 $
  • Ремонт: косметичний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Типове планування: нестандартне планування
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 45
  • Площа кухні, м²: 7
  • Поверх: 3/4
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1

Дата оновлення інформації:
13.05.2026 11:03;
Відкладено до:
05.06.2026;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82