Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж будинків в Полтавській області

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продам будинок в передмісті

Макухівка, Полтавський район

 3 кімн.

 1

 96.20 м²

 6.70 сот.

цілий будинок

Прекрасне місце розташування та планування. * Загальна площа 59 кв. Три просторі, світлі кімнати, тамбур 2.8, кухня 12.9, ванна кімната 2.9. Висота стелі 2.5 м. * Будинок теплий, сухий. *Встановлено котел два в одному газовий та твердопаливний. * Підведено каналізацію, на подвір'ї свердловина. * Літня кухня на дві кімнати з льохом. * У кухні газова плита та піч на дровах. * У дворі госп. побудови, літній душ, туалет. * Усі будівлі цегляні. Будинок в ідеальному стані. * Красива природа, багато зелені, клумби, город. * Поруч річка Коломак. Землі 6.7 сотки. * У кроковій доступності магазин, пошта, клуб, транспорт. * Автобус із регулярними рейсами через кожні три години Національна агенція нерухомості VALION (Полтава, Львів, Ужгород, Київ, Харків, та ще 6 міст України) пропонує сервіс купівлі нерухомості. *on-line огляд ринку нерухомості створює розуміння ринку нерухомості всього за 20-40 хвилин; *рекомендації експерта як правильно діяти за поточних умов; *допомога у прийнятті рішень; *забезпечення легальності угоди.
Ціна: 27 000 $  ·  281 $ за м²

Будинок, Мильці, 135м2

Мильці, Полтавський район

 3 кімн.

 1

 135 м²

 30 сот.

цілий будинок

Новий будинок в мальовничому місці у Мильцях * Цегляний * Авторський новітній ремонт * Ділянка 30 соток * Будинок розташований на березі озера * Розташований в центрі Мильців, поруч вся необхідна інфраструктура
Ціна: 210 000 $  ·  1 556 $ за м²

Будинок 175 м², пров. 8 березня

Мильці, Полтавський район

 4 кімн.

 2

 175 м²

 40 сот.

цілий будинок

Продам 2-поверховий будинок, площею 175 м², по вулиці 8-го Березня Житлова площа 120 м². Є газ, вода, опалення газове, камін на 1-му поверсі. Ділянка 40 соток. Це ідеальний варіант для комфортного життя у затишному місці. Звертайтеся!
Ціна: 175 000 $  ·  1 000 $ за м²

Продам будинок в ближньому пригороді

Мильці, Полтавський район

 4 кімн.

 2

 162 м²

 25 сот.

цілий будинок

Продається гарний дім в Мильцях , що знаходиться біля Метро. * Дім дуже в гарному стані після євроремонту дизайнером. * Землі 25 соток, на земельній ділянці знаходиться нова Сауна, * Дім 162 кв з гаражем. Під охороною * На першому поверсі Кухня-вітальня, котельня, ванна. * На другому три великі спальні з балконом і великим гардеробом.
Ціна: 140 000 $  ·  864 $ за м²

Будинок, Розсошенці, 80м2

Грушева вул., Розсошенці, Полтавський район

 3 кімн.

 2

 80 м²

 8 сот.

цілий будинок

Окремий будинок на Розсошенцях * Цегляний * Є можливість облаштувати мансардний поверх * Цегляний гараж та літня кухня * До зупинки 5 хв
Ціна: 60 000 $  ·  750 $ за м²

Будинок в Горбанівці

Полтавський пров., 1, Горбанівка, Полтавський район

 3 кімн.

 1

 90.40 м²

 15 сот.

цілий будинок

Продаж одноповерхового приватного будинку в Горбанівці (ближнє передмістя, околиці м.Полтава). Спокійне і тихе місце на південно-західній околиці Полтави, яке втім знаходиться недалеко від основних транспортних магістралей міста: вулиць Європейської та Київського шосе. До зупинок міського транспорту 5 - 10 хвилинах пішки (маршрутка, тролейбус). До центру міста - 7 км. До ТЦ "Епіцентр" - 3 км; до ресторану "McDonald's" - 3, 4 км; до ТЦ "Овал" в Розсошенцях та Сервісного центру МВС - 1, 3 км; до Розсошенської гімназії - 1, 5 км. Поруч також картодром, зелені масиви, в тому числі стародавній "Дубовий гай", декілька мальовничих ставків, церква Різдва Пресвятої Богородиці. Будинок 1980 року побудови, цілком придатний до проживання, але потребує ремонту. Розміщений на земельній ділянці площею 15 соток, що має незначний ухил, і з якої відкривається гарний краєвид на зелені масиви. Двір асфальтований. В дворі розміщений також окремостоячий гараж. На присадибній земельній ділянці є квітники, молодий садок та город. Під'їзд до подвір'я асфальтований. В будинок заведені газ, електрика, центральний водогін, оптиковолоконний інтернет. Каналізація - два септики. У власності також 1/3 колодязю.
Ціна: 65 000 $  ·  719 $ за м²

Будинок у мальовничому куточку

Диканька, Полтавський район

 4 кімн.

 1

 80 м²

 10 сот.

цілий будинок

Будинок у мальовничому куточку Полтавщини, селище Диканька 1989 року забудови. Будинок повністю готовий до проживання, всі зручності в будинку. Документи в порядку.
Ціна: 41 500 $  ·  519 $ за м²
Продано

Частина будинку, Копили, 60м2

Миколи Ярошенка вул., Копили, Полтавський район

 3 кімн.

 1

 60 м²

 3 сот.

частина будинку

Частина будинку в передмісті Полтави * Окремий двір та вхід * Ракушняк обкладений цеглою тому будинок теплий * Євроремонт * Підігрів підлоги * Навіс, альтанка, підсобні приміщення * Асфальтовий під'їзд * Поряд зупинка, магазини, супермаркет
Ціна: 27 000 $  ·  450 $ за м²

Дачний будинок, Патлаївка, 95м2

Патлаївка, Полтавський район

 1 кімн.

 1

 95 м²

 12 сот.

дачний будинок

Дачна ділянка з новим будинком в Мальовничому місці * Прямокутна рівна приватизована ділянка 12 соток * 4 сотки частково огороджено дерев’яним забором (8 соток вільні для будівництва великого заміського будинку, посадки дерев, облаштування басейну, встановлення альтанок і т.ін.) * На території 4 соток побудований будинок, в якому треба виконати внутрішній ремонт і можна використовувати для відпочинку. * До річки 150 метрів * До зупинки 800 метрів * Загальна площа будинку 95 кв.м, внутрішнє приміщення з запланованим санвузлом 45 кв.м, інша площа будинку для використання, як велика веранда. * Труби під воду і каналізацію закладені * Ідеальне місце для відпочинку, здачі в оренду.
Ціна: 28 000 $  ·  295 $ за м²

Будинок, 57 м²

Кучеренка вул., Нижні Млини, Полтавський район

 5 кімн.

 2

 57 м²

 12 сот.

цілий будинок

Продається 2-поверховий будинок з радянським ремонтом площею 57 м². Розташований на вулиці Кучеренка в селищі Нижні Млини. Будинок має стандартне опалення - камін або пічне, вода - з колодязя. Газового проводу немає. Ділянка площею 12 соток. Не втрачайте нагоди стати власником цього чудового будинку!
Ціна: 25 000 $  ·  439 $ за м²

Будинок, Розсошенці, 65м2

Франко вул., Розсошенці, Полтавський район

 3 кімн.

 1

 65 м²

 21 сот.

цілий будинок

Будинок під капітальний ремонт в мальовничому місці * Рівна прямокутна ділянка 21 сотка * Всі комунікації підведені * Асфальтовий під'їзд до воріт * Тихе та спокійне місце, поряд Розсошанський ліс, ставок, луки * Готовий до продажу * ТОРГ
Ціна: 44 000 $  ·  677 $ за м²

Будинок. 60 м2. Супрунівка

Супрунівка, Полтавський район

 2 кімн.

 1

 60 м²

 3 сот.

цілий будинок

Продам а будинок в Супрунівці . * Дві кімнати, кухня та добудова під туалет, ванну та коридор. * Свіжий ремонт, будинок утеплений короїдом, вікна пластикові, двері броньовані. * Земельна ділянка під город 3-4сотки. Є сарай і льох.
Ціна: 39 000 $  ·  650 $ за м²

Дачний будинок, Терешки, 60м2

Шевченка вул., 1, Терешки, Полтавський район

 3 кімн.

 2

 60 м²

 6 сот.

дачний будинок

Просторий дачний будинок в дачному кооперативі * Капітальний цегляний будинок * Огороджена рівна ділянка * Теплиця * Асфальтовий заїзд * Кооператив під охороною та відеонаглядом
Ціна: 18 000 $  ·  300 $ за м²

2 поверх.будинок Гожули,ділянка 9 соток

Гожули, Полтавський район

 2 кімн.

 2

 60 м²

 9 сот.

цілий будинок

Новий недобудований цегляний 2 поверховий будинок в Гожулах неподалік від кінцевої зупинки тролейбуса" ГРЛ" з ділянкою на 9 соток. Без внутрішніх робіт.Загальна площа 60 кв. м, 2 кімнати. Металопластикові двокамерні вікна. Підведене світло. Є можливість підведення газу та води. Оформлені документи на земельну ділянку та недобудований будинок Національна агенція нерухомості Valion(Львів, Ужгород, Київ, Харків , Полтава та ще 6 міст України)пропонує сервіс купівлі нерухомості. *on-line огляд ринку нерухомості створює розуміння ринку нерухомості всього за 20-40 хвилин; *рекомендації експерта як правильно діяти за поточних умов; *допомога у прийнятті рішень; *забезпечення легальної угоди
Ціна: 25 000 $  ·  417 $ за м²

Продам будинок. Розсошенці

Розсошенці, Полтавський район

 4 кімн.

 1

 70.20 м²

 16 сот.

цілий будинок

Продам будинок Просторий Гарне місце розташування Чудово для великої родини
Ціна: 65 000 $  ·  926 $ за м²

Будинок, Патлаївка, 112м2

Патлаївка, Полтавський район

 8 кімн.

 2

 112 м²

 20 сот.

цілий будинок

Двоповерховий будинок в мальовничій Патлаївці * Всі зручності та комунікації * Цегляний * Капітальний житловий стан * Земельна ділянка 20 соток * Виноградник на 100 кущів, фруктовий сад * Поряд зупинка, магазини, річка, ліс та пляж * До центру Полтави 10 хв на авто * Готовий до продажу
Ціна: 85 000 $  ·  759 $ за м²

Будинок, Абазівка, 72м2

Центральна вул., Абазівка, Полтавський район

 3 кімн.

 1

 74 м²

 17 сот.

цілий будинок

Добротнай будинок в передмісті Полтави * Всі зручності * Світлі просторі кімнати * 17 соток землі * Двір огороджений єврозабором * Поряд з будинком річка, транспорт, магазин Оптовичок * До міста автомобілем 10 хвилин
Ціна: 22 000 $  ·  297 $ за м²

Будинок. Передмістя

Короленка вул., Мачухи, Полтавський район

 3 кімн.

 1

 41 м²

 20 сот.

цілий будинок

Продам будинок в селі Мачухи 3 кімнати 20, 13,і 9 квадратів , 20 соток ділянка є вхідний погріб, сарай, колодязь туалет на дворі до Полтави 10 км, до остановки транспорту 1 км , можливий торг,
Ціна: 16 500 $  ·  402 $ за м²

Будинок, 485м2, Верхоли

Сонячна вул., Верхоли, Полтавський район

 8 кімн.

 3

 485 м²

 60 сот.

цілий будинок

Будинок преміум класу в екологічно чистих Верхолах * Проект будинку продуманий до дрібниць знаменитим архітекторм, завдяки цьому дуже світлий і теплий * Цегляний з усіма комунікаціями * Авторський ремонт вся техніка та меблі якісні * Ділянка 60 соток, огороджена цегляним парканом * Власний електортрансформатор * Власна скважина, на воду стоять імпортні фільтри-очищувачі. * 3 поверхи, плюс цокольний поверх * Гараж на 2 авто * Сауна, камін, зимовий сад, зала на 2 поверхи * 3 сан вузли, 3 душові, джакузі * Гостьовий будинок на 80 кв м * Поруч сосновий ліс, річка, спа-курорт. * Престижна екологічно чиста зона * Можна використовувати під комерцію
Ціна: 350 000 $  ·  722 $ за м²
1 2 3 4 5 >> Всього: 158