3-к, Старий Поділ вул., 6, Поділ
ізольована
Продається простора, 58м², трикімнатна квартира на зручному другому поверсі цегляного, теплого будинку. Не кутова, двостороння, що є дуже зручно.Чистий, охайний стан, зручне планування, яке легко переплановується.
Квартира ідеально підійде для втілення ваших дизайнерських мрій. Пропонується один з вдалих проектів для перепланування.
Охайний підїзд, тихий, спокійний район. Ідеально для проживання або здачі в оренду.
Гарно розвинена інфраструктура, поруч зупинки, дитячий садок, школи, супермаркети, місця відпочинку, річка. Оперативний показ. Документи готові. Телефонуйте.
Ціна: 43 000 $ · 741 $ за м²