Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир в центрі Полтави

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

4-к, вул. Коваля 2, Центр

Шевченківський , Центр

Коваля вул., 2, Полтава

 4 кімн.

 9/11

 127 м²

ізольована

Простора квартира в новому будинку в самісінькому центрі міста біля стадіону. Дуже красивий будинок, прекрасний вид з вікна. Закритий двір з паркомісцями. Будинок зданий, сусіди живуть. Стіни - монолітний каркас, газоблок. Два види опалення - електрокотел і централізоване 2 санвузли, 3 спальні
Ціна: 200 000 $  ·  1 575 $ за м²

2-к, Козака Володимира вул., 1, Центр

Шевченківський , Центр

Козака Володимира вул., 1, Полтава

 2 кімн.

 5/10

 73 м²

ізольована

Престижне житло - це обов'язково цегляний будинок і це ВАЖЛИВО! Ви будете жити в двокімнатній квартирі на 5-му поверсі 10-ти поверхового будинку Загальна площа 73 м.кв. Ця квартира без внутрішньої обробки з вільним плануванням Відчуйте себе дизайнером і зробіть ремонт такий, про який ви мрієте. Автономне опалення- ви будете незалежні від опалювального сезону, хіба це не прекрасно? Територія біля будинку закритого типу з місцями для паркування, Вам не доведеться чекати поки звільниться місце, щоб поставити авто. Усе, що потрібно для відпочинку, вирішення побутових питань, спорту, розвитку дітей - поруч за кілька кроків від Вашого будинку. До школи №6 - 2 хв ходьби, до Корпусного парку- 5 хв. Просто насолоджуйтесь розташуванням будинку, бо ваше житло - це більше, ніж квартира! Не втрачайте час на пошуки, миттєво телефонуйте за вказаним номером телефону!
Ціна: 85 000 $  ·  1 164 $ за м²

3-к, вул. Європейська 40в, Центр

Шевченківський , Центр

Європейська вул. , 40В, Полтава

 3 кімн.

 7/9

 165 м²

ізольована

Новий будинок, чудовий дизайн кімнат. Величезна кухня-їдальня (20 кв.м.) в якій ви зі своєю родиною зможете збиратись за вечерею. 2 засклені лоджії на яких ви будете пити каву і насолоджуватись панорамою корпусного парку. Індивідуальне опалення буде зігрівати вашу оселю коли захочеться. дуже зручне місце розташування будинку. Біля будинку зручна стоянка для авто Можлива покупка паркінг місця під будинком Для дітей відмінний майданчик у дворі.
Ціна: 280 000 $  ·  1 697 $ за м²

Продам 4-кімнатну квартиру з євроремонтом в Центрі

 4 кімн.

 3/5

 90 м²

ізольована

Продається простора 4-кімнатна квартира на 3 поверсі у Центрі, поруч з ЦУМ. Будинок малоквартирний — на поверсі лише дві квартири, що забезпечує тишу та комфорт. Закритий двір із паркінгом та системою відеоспостереження гарантує безпеку мешканців. Квартира з автономним опаленням, теплою підлогою та новим якісним ремонтом. Продумане планування включає окрему гардеробну кімнату. Повністю готова до проживання — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, приватність та центральну локацію.
Ціна: 165 000 $  ·  1 833 $ за м²

1-к, Європейська вул., Центр

 1 кімн.

 4/8

 53.70 м²

ізольована

Продається 1-к квартира в новобудові преміум класу введений в експлуатацію в 2025 році 53, 7м2 на 4 поверсі, закритий внутрішній двір, дитячий майданчик, індивідуальне опалення від німецького котла Vaillant, моноліт, ліфти спускаються в підземний паркінг
Ціна: 77 000 $  ·  1 434 $ за м²

1-к, Європейська вул., 47, Центр

 1 кімн.

 4/8

 53.70 м²

ізольована

Продається 1-к квартира в новобудові. Площею 53,7м2 на 4 поверсі. Індивідуальне опалення від німецького котла Vaillant, моноліт. Ліфти спускаються в підземний паркінг Закритий внутрішній двір, дитячий майданчик,
Ціна: 77 000 $  ·  1 434 $ за м²

2-к, Соборності вул., 44, Центр

 2 кімн.

 4/4

 52 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира з косметичним ремонтом, площею 52 м². Розташована в самому центрі Полтави, на 4-му поверсі 4-поверхового будинку. Кухня 7.50 м². Кімнати не прохідні, просторі, широкий коридор. Вікна замінені металопластик по всій квартирі, лічильники теж замінені. Є балкон застеклений, велика кладовка біля спальної кімнати(можна зробити гардеробну.) Дах ремонтувався, не протікає. Документи в порядку, техпаспорт новий. Інфроструктура: зупинка поряд з будинком, аптеки, кафе в будинку, Маркеотопт поряд. Парки, два стадіона все в двух хвилинах , дитячий садочок у дворі, школи поряд.
Ціна: 50 000 $  ·  962 $ за м²

3-к. Незалежності м-н. Центр

Шевченківський , Центр

Незалежності пл., 1А, Полтава

 3 кімн.

 4/9

 66 м²

ізольована

Квартира 4поверх 9пов будинку, * в центрі міста, * великий тихий двір, парковка у дворі, новий ліфт у під'їзді, * електроенергію не відключають взагалі, * продається з меблями, *повністю готова до проживання
Ціна: 79 000 $  ·  1 197 $ за м²
Продано

1-к, вул. Соборності 40Д, Центр

Шевченківський , Центр

Соборності вул. , 40Д, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 51.70 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові в центрі з ремонтом * Цегляний будинок * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Ідеальне планування-51м2, кухня - 16м2 * Євроремонт * Меблі та техніка * Паркінг в будинку * Більше 3-х років у власності * Самісінький центр Полтави
Ціна: 73 000 $  ·  1 412 $ за м²

1-к, Юліана Матвійчука вул., Центр

 1 кімн.

 1/1

 30 м²

ізольована

В продажу бюджетна 1 кімнатна квартира в приватному секторі Загальна площа 30кв.м. Кімната 18кв.м. Встановлені пластикові вікна. Квартира без зручностей. З комунікацій є тільки світло і газ Вікна виходять на вулицю Ю. Матвійчука (Пушкіна)
Ціна: 17 000 $  ·  567 $ за м²

3-к, Монастирська вул., 11, Центр

 3 кімн.

 5/9

 91 м²

ізольована

3 кімнатна квартира в новобудові у центрі Полтави * Будинок зданий та заселений * Цегляний будинок * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Квартира простора з площею у 91м2 та кухнею 12м2 * Вдале двосторонне планування. Затишний закритий двір * ТОРГ
Ціна: 80 000 $  ·  879 $ за м²

1-к, ЖК Оскар, Центр

 1 кімн.

 4/8

 47 м²

ізольована

Простора квартира в новобудові в Центрі Полтави * Цегляний будинок з утепленням * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Панорамні вікна * Кухня 20м2 * Сучасний ліфт OTIS, охайне подвіря все продумано до дрібниць * Центр міста
Ціна: 55 000 $  ·  1 170 $ за м²

3к., вул. Соборності 34, Центр

 3 кімн.

 2/2

 75 м²

ізольована

3-х кімнатна квартира в історичному центрі міста. Вид із вікон на Корпусний парк та мерію. Висока стеля до 4,7м дає можливість при бажанні зробити 2-х рівневу квартиру та суттєво збільшити її житлову площу. Метрові несучі стіни, які вже 2-е століття доводять свою довговічність та надійність, забезпечать комфорт за будь-якої пори року - взимку тепло, а влітку прохолодно. Будинок 1836-го року у стилі пізнього класицизму. Переваги історично цінного для міста будинку - питання по фасаду та даху будинку не турбують ваш гаманець. Двір закривається, тож можна безпечно паркуватися чи гуляти дітям. Велика лоджія - свіже повітря не виходячи з квартири. У пішій доступності все культурне життя міста та всі необхідні для комфортного життя блага цивілізації. Торг присутній
Ціна: 150 000 $  ·  2 000 $ за м²

3 к вул.Монастирська,11.Центр

Шевченківський , Центр

Монастирська вул. , 11, Полтава

ЖК вул. Монастирська, 11

 3 кімн.

 5/9

 90.30 м²

ізольована

Трикімнатна квартира в цегляній новобудові в центрі міста Загальна площа 90,3 кв.м. Велика кухня 12 кв.м. 5 поверх Будинок побудовано у 2020 році , принятий в експлуатацію. Працює ліфт, заведені всі комунікації, облагороджено прибудинкову территорію, працює ОССБ. В квартирі індивідуальне опалення, лічильники на воду, газ, електрику. Інфраструктура поряд з будинком: кафе, цілодобові супермаркети, зупинки громадського транспорту. Національна агенція нерухомості VALION ( Полтава, Львів, Ужгород, Київ, Харків та ще 5 міст України) пропонує сервіс купівлі нерухомості. * on-line огляд ринку нерухомості створює розуміння ринку всього за 20-40 хвилин; * рекомендації експерта, як правильно діяти за поточних умов; * допомога у прийнятті рішень; * забезпечення легальності угоди.
Ціна: 90 000 $  ·  997 $ за м²

2-к, Монастирська вул., 11, Центр

 2 кімн.

 2/9

 62.30 м²

ізольована

Продаж 2-х кімнатної квартири на 2му поверсі 9ти поверхового будинку, що знаходиться по вул. Монастирській (центр). Будинок зданий в експлуатацію Працює ліфт, заведені всі комунікації, облагороджено прибудинкову территорію, працює ОССБ. Опалення автономне. Гарна інфраструктура
Ціна: 65 000 $  ·  1 043 $ за м²

2-к, Соборності вул., Центр

 2 кімн.

 7/8

 73 м²

ізольована

Соборності, поруч з університетом торгівлі, стильна 2-х кімнатна квартира 73м², кухня-15м², з дизайнерським ремонтом, тепловий лічильник, що дуже вигідно та економно. Гарний, теплий, цегляний будинок. Зручне розташування. ТЕРМІНОВО
Ціна: 135 000 $  ·  1 849 $ за м²

3-к, Вячеслава Чорновола вул., 33, Центр

Шевченківський , Центр

Вячеслава Чорновола вул., 33, Полтава

 3 кімн.

 1/1

 66.30 м²

ізольована

3-кімнатна квартира 66, 3 м2 в приватному секторі з гаражем 35 м2. Гарне місце розташування. Поряд Центральний ринок, Медіон Кідс, поліклініка Медея, Медіон, Парк Котляревського, ТРЦ КОНКОРД, школи, спортзал, зупинка, аптеки, магазини, супермаркети все в пішій доступності. Можливо і під бізнес , зробивши вхід-вихід на вулицю.
Ціна: 37 000 $  ·  558 $ за м²

2-к, Центр

Шевченківський , Центр

Полтава

 2 кімн.

 1/2

 45 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира 45 м² з євроремонтом у самому центрі міста Полтава. Квартира розташована на першому поверсі двоповерхового будинку. Кухня - 6.60 м². Не втрачайте шанс придбати цю затишну квартиру в самому серці міста! Телефонуйте!
Ціна: 46 900 $  ·  1 042 $ за м²

1-к, Шевченко вул., 73А, Центр

Шевченківський , Центр

Шевченко вул. , 73А, Полтава

 1 кімн.

 1/9

 37.80 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру у центрі Полтави, на вулиці Шевченка. Площа квартири 37.80 м², житлова 18.20 м², кухня 10.30 м². Квартира розташована на першому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Квартира світла та простора, з сучасним ремонтом повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Індивідуальне опалення (котел) Світло не вимикається Якісні меблі та техніка все залишається Охайний, доглянутий підїзд Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію (оренда в центрі завжди користується попитом). Відмінне розташування поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, транспорт, інфраструктура. Квартира з усіма необхідними зручностями. Не втрачайте можливість придбати це стильне й затишне житло в самому центрі міста!
Ціна: 53 000 $  ·  1 402 $ за м²
1 2 3 4 5 Всього: 89