Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 2-кімнатних квартир — Алмазний у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Квартира, 2-к, пров. Стешенко, м-н Алмазний, є-Відновлення, Ваучер

Шевченківський , Алмазний

Стешенко пров., 2, Полтава

 2 кімн.

 1/5

 40.10 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира з меблями та технікою, район Алмазний, стан відмінний. Залишаємо вбудовану кухню, всі меблі та техніку. Зручне місце біля зупинки кільцевого, як для себе так і під аренду. Поряд дві школи та два садочка, парк та супермаркети. Розрахунок в євро.
Ціна: 45 200 $  ·  1 127 $ за м²

2-к, Кондратюка Юрія вул., 9, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Кондратюка Юрія вул., 9, Полтава

 2 кімн.

 1/5

 43.30 м²

ізольована

Продається квартира в Полтаві, на вулиці Кондратюка Юрія, в районі Алмазний. 2 кімнати, 43.30 м², житлова площа 30 м², кухня 5.50 м². Квартира розташована на першому поверсі п'ятиповерхового будинку. Квартира зручного планування і прекрасним ремонтом. Не втрачайте можливість стати власником цієї комфортної 2-кімнатної квартири!
Ціна: 45 500 $  ·  1 051 $ за м²

2-к, Івана Мазепи вул., 50/12, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Івана Мазепи вул., 50/12, Полтава

 2 кімн.

 1/5

 67.40 м²

ізольована

Продається квартира 2 кімнати 67.40 м² в районі Алмазний, вул. Івана Мазепи, м. Полтава. Квартира розташована на першому поверсі п'ятиповерхового будинку. Житлова площа 30.60 м², кухня 5.60 м². Кімнати окремі. Не кутова. Величезний балкон площею 19 м²! Можна облаштувати лаунж-зону, кабінет або зимовий сад. Є окремий вхід! 1-й поверх 5-поверхового будинку. Зручно для батьків з візочками або літніх людей. Розвинена інфраструктура. Все поруч школи, садочки, супермаркети та зупинка транспорту в 2 хвилинах Не втрачайте шансу придбати цю затишну квартиру!
Ціна: 55 000 $  ·  816 $ за м²

2-к, Великотирнівська вул., , Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Великотирнівська вул., 10/61, Полтава

 2 кімн.

 4/5

 47 м²

ізольована

Загальна площа квартири 47 кв.м. Косметичний ремонт. Знаходиться на 4 поверсі із 5. У квартирі тепло.Опалення централізоване. Індивідуальні лічильники на всі комунікації. Гаряча вода бойлер. Також в наявності інверторна система, що забезпечує наявність світла у квартирі, коли діють аварійні відключення електроенергії. МЕБЛІ та ТЕХНІКА ЗАЛИШАЮТЬСЯ!!
Ціна: 52 000 $  ·  1 106 $ за м²
Продано

2-к, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Полтава

 2 кімн.

 4/5

 45 м²

ізольована

Продається двокімнатна квартира, мікрорайон Алмазний. 4 поверх блочного будинку - 45 м.кв. загальної площі, 30 м.кв. житлової, кухня 6 м.кв. Квартира має зручне планування “бабочка”, що передбачає розташування кімнат по різні сторони квартири Зручний район для проживання: поруч магазини, транспорт, школи та інша необхідна інфраструктура.
Ціна: 38 500 $  ·  856 $ за м²
Продано

2-к, Івана Мазепи вул., 2, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Івана Мазепи вул., 2, Полтава

 2 кімн.

 5/5

 46.60 м²

ізольована

Квартира на Алмазному, перероблена з 2-х у 3-х кімнатну (є 1 велика спальня, 1 маленька спальня (дитяча) та велика кухня-студія). Не кутова. На кухні тепла підлога. Всі меблі та техніка залишаються. У квартирі пів року тому замінено вхідні двері з потрійним ущільнювачем. На воду встановлені лічильники, світ встановлено двозонний лічильник. Капітальний ремонт даху всього будинку 2 роки тому. У під'їзді заміни вікна та двері, вся електрична проводка. Розташування: зуп.Мотель. Все в кроковій доступності 1-2 хвилини (зупинка; школа; дит.садок; ринок; супермаркети; аптеки). У підвалі є комора.
Ціна: 41 000 $  ·  880 $ за м²

2-к, Алмазна вул., Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Алмазна вул., Полтава

 2 кімн.

 2/5

 47 м²

ізольована

двокімнатну квартиру, в чудовому, затишному мікрорайоні міста. Зручний та комфортний 2 поверх. Не кутова, вікна виходять в тихій двір. Приємні сусіди. Поруч супермаркети, магазини, ринок, дитячий садочок та школа. До зупинки 3хв. Зроблений капітальний ремонт, все нове, ніхто не проживав. Встановлені лічильники на гар. хол. воду, газ, централізоване опалення.
Ціна: 62 000 $  ·  1 319 $ за м²

2-к, Київське шосе, 50, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Київське шосе, 50, Полтава

 2 кімн.

 5/5

 44 м²

ізольована

2-кімнатна квартира у мікрорайоні Алмазний * Цегляний будинок * Роздільні кімнати * Замінені вікна на М/п * Можна заїжджати і жити * Підходить під єВідновлення * Поруч супермаркети, ринок, аптеки, у пішій доступності дитячі садки та школи, зупинки громадського транспорту в кількох хвилинах, зручний виїзд до центру міста
Ціна: 35 500 $  ·  807 $ за м²
Продано

Двокімнатна з ремонтом на Алмазному

Шевченківський , Алмазний

23-го Вересня вул., 21, Полтава

 2 кімн.

 14/14

 49 м²

ізольована

Двокімнатна квартира на Алмазному Зроблений ремонт. Меблі + техніка. Цегляний будинок Квартира утеплена Заскленна лоджія з супер краєвидом Кондиціонер. Охоронна система. Телефонуйте!
Ціна: 40 000 $  ·  816 $ за м²

2-к, Кондратюка Юрія вул., 13, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Кондратюка Юрія вул., 13, Полтава

 2 кімн.

 1/9

 56.10 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира 56.10 м², житлова площа 29.20 м², кухня 9.20 м². Двостороння, не кутова. Дві лоджії. Замінені стояк та труби на холодну воду. Квартира майже повністю під ремонт - можна зробити все під себе. Дуже зручна локація: поруч парк, транспорт, магазини Можливий продаж по держпрограмам
Ціна: 40 000 $  ·  713 $ за м²

2-к, Великотирнівська вул., 20, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Великотирнівська вул., 20, Полтава

 2 кімн.

 3/9

 52 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира з косметичним ремонтом в Полтаві, в районі Алмазний. Площа квартири 52 м² (житлова 34 м², кухня 7.40 м²). Квартира розташована на 3 поверсі 9-поверхового будинку. санвузол роздільний. Два балкони. Частково з меблями та технікою Документи в порядку
Ціна: 45 000 $  ·  865 $ за м²
Продано

2-кімнатна квартира з ремонтом, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Алмазна вул., 5, Полтава

 2 кімн.

 3/5

 53 м²

ізольована

Продається 2-кімнатна квартира після ремонту. Встановлена нова побутова техніка. Будинок цегляний, квартира розташована на 3 поверсі. Гарний спальний мікрорайон, зручний для комфортного проживання. Телефонуйте!
Ціна: 58 000 $  ·  1 094 $ за м²
Продано

3 поверх | не кутова | 44,7 кв.м

Шевченківський , Алмазний

Хоткевича Гната пров., 2, Полтава

 2 кімн.

 3/5

 44.70 м²

ізольована

* Жилий стан — можна заїхати і жити * Металопластикові вікна * Кімнати «вагончиком» — є можливість перепланування * Тепла квартира * Ідеальна локація: школа, дитсадок, аптеки, магазини, поліклініка, паркова зона — все поруч * Вигідний варіант як для проживання, так і під оренду * Телефонуйте — швидкий показ, швидка угода!
Ціна: 36 000 $  ·  805 $ за м²
Продано

2-к, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Алмазна вул., Полтава

 2 кімн.

 2/5

 41 м²

ізольована

Продається двокімнатна квартира на другому поверсі. Зручне розташування, поруч є все необхідне для комфортного проживання. Ціна доступна, тому квартира буде цікавою для покупців, які шукають практичне та затишне житло
Ціна: 29 000 $  ·  707 $ за м²
Продано

2-к, вул. Героїв АТО, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Героїв АТО вул., 75, Полтава

 2 кімн.

 8/9

 50 м²

ізольована

Двокімнатна квартира покращеного планування * Роздільні кімнати * Гарний житловий стан * Частково замінені вікна * Не кутова * Поруч вся необхідна інфраструктуа * Торг
Ціна: 37 000 $  ·  740 $ за м²
Продано

2-к квартира, вул. Ціолковського, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Ціолковського вул., 40, Полтава

 2 кімн.

 9/9

 49 м²

ізольована

Затишна 2-х кімнатна квартира з євроремонтом * Квартира утеплена * Дах після кап ремонту * Продається з меблями та технікою . * Натяжні стелі, підлога ламінат та плитка, пластикові вікна, кондиціонер, бойлер * Квартира під охороною. * Все поруч -дитячий садок 100метрів, АТБ, стоянка, зупинка, ринок
Ціна: 55 000 $  ·  1 122 $ за м²
Скоро у продажу

Двокімнатна квартира.

Шевченківський , Алмазний

Ціолковського вул., Полтава

 2 кімн.

 8/9

 50 м²

ізольована

Продам квартиру покращеного планування 2-к , Панель, окремі кімнати і санвузол як на плануванні, просторий коридор та кімнати Квартира під ремонт Балкон і вікно у спальні пластик, новий ліфт Не кутова, 8 поверх Сусіди спокійні, сімейні Поруч два дит.садки, школа, два атб, ринок Охайний підʼїзд та будинок, організоване регулярне прибирання
Ціна: 35 000 $  ·  700 $ за м²
Продано

Квартира в житловому стані

Шевченківський , Алмазний

Київське шосе, 54, Полтава

 2 кімн.

 1/5

 40 м²

ізольована

Квартира в житловому стані. В с/в зроблений свіжий косметичний ремонт. Всі вікна м/п. Все в квартирі залишається. Поряд з будинком, школа, садочок. Більше інформації за телефоном.
Ціна: 31 000 $  ·  775 $ за м²
Продано

Квартира на Алмазному

Шевченківський , Алмазний

Івана Мазепи вул., Полтава

 2 кімн.

 3/9

 45 м²

ізольована

Квартира знаходиться в гарному мікрорайоні. Кімнати окремі. Квартира в житловому стані. Вікна м/п. Труби всі нові. Чудовий третій поверх. Більше інформації за телефоном.
Ціна: 39 000 $  ·  867 $ за м²
Продано

2-к, Ціолковського вул., 45, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Ціолковського вул., 45, Полтава

 2 кімн.

 4/5

 46.50 м²

ізольована

Продам 2-кімнатну квартиру. Район алмазний. *Будинок знаходиться біля котельні, взимку тепло. *Вікна металопластикові *Світло не вимикають. *Квартира не кутова. Кімнати суміжні. *Поруч зупинка, школа, сад, парк. *Квартира в хорошому стані, можна заїжджати і жити. *Продається разом з усіма меблями і технікою. *Реальному покупцеві торг!
Ціна: 39 500 $  ·  849 $ за м²
Продано
1 2 Всього: 22