Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир — Монастирська вул. у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

2-к, Монастирська вул., 11, Центр

Шевченківський , Центр

Монастирська вул., 11, Полтава

 2 кімн.

 2/9

 62.30 м²

ізольована

Продаж 2-х кімнатної квартири на 2му поверсі 9ти поверхового будинку, що знаходиться по вул. Монастирській (центр). Будинок зданий в експлуатацію Працює ліфт, заведені всі комунікації, облагороджено прибудинкову территорію, працює ОССБ. Опалення автономне. Гарна інфраструктура
Ціна: 65 000 $  ·  1 043 $ за м²

2-кімнатна квартира з індивідуальним опаленням

Шевченківський , Центр

Монастирська вул., 28А, Полтава

 2 кімн.

 1/2

 60 м²

ізольована

Терміновий продаж! Пропонуємо 2-кімнатну квартиру з індивідуальним опаленням в центрі міста, вул.Монастирська Квартира площею 60кв.м. Просторі світлі кімнати, кухня 15кв.м. Цегляний будинок з тихим двором та впорядкованим дитячим майданчиком. Перекриття залізобетонні. Вікна металопластикові. Окремий вхід У наявності підвал! Втомилися шукати і безкінечно потрапляти на оголошення квартир, яких не існує? Тоді тобі до нас! Агенція нерухомості Valion зібрала тільки справжні та актуальні пропозиції на ринку! Телефонуй та отримай пропозиції під свій запит!
Ціна: 35 000 $  ·  583 $ за м²

2-к, Монастирська вул., 13, Центр

Шевченківський , Центр

Монастирська вул., 13, Полтава

 2 кімн.

 1/2

 43 м²

ізольована

Пропонуємо придбати 2-х кімнатну квартиру з автономним опаленням, в центрі. Цегляний будинок. Окремий вхід Не кутова, світла та простора, площею 43м² Замінені вікна. Туалет з душовою кімнатою окремі Є господарське приміщення 12м.кв. Можливість паркування авто біля входу!
Ціна: 20 000 $  ·  465 $ за м²
Продано

1-к, Монастирська вул., 13А, Колонія

Київський , Колонія

Монастирська вул., 13А, Полтава

 1 кімн.

 2/2

 52 м²

ізольована

Продається квартира 1-кімнатна косметичним ремонтом у центрі міста Полтава. Площа 52 м², кухня 13,40 м². Поверх 2/2. Розташована на вулиці Монастирській у Колонії. Чудова пропозиція для тих, хто шукає комфортне та зручне житло. Телефонуйте зараз, щоб домовитися про перегляд квартири!
Ціна: 24 700 $  ·  475 $ за м²
Продано

1-к, вул. Монастирська, 11, Центр

Шевченківський , Центр

Монастирська вул., 11, Полтава

 1 кімн.

 1/9

 45 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові у Центрі Полтави * Будинок зданий та обжитий * Цегляний з утепленням * Автономне опалення * Кухня 18м2 * Євроремонт * Якісні меблі та техніка * Центральна частина міста, поряд вся інфраструктура
Ціна: 55 000 $  ·  1 222 $ за м²
Продано
1 Всього: 5