Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир у новобудові — Подільський у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-к, Бідного Олександра вул., 5, Левада

Подільський, Левада

Бідного Олександра вул., 5, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 41 м²

ізольована

Пропоную 1-кімнатну квартиру з євроремонтом у новобудові 41 кв.м². Кухня 12 м². Комфортний клас. Будинок 10 поверхів, квартира на 7-му поверсі. Техніка та меблі залишаються. У власності більше 3-х років. Торг є.
Ціна: 57 500 $  ·  1 402 $ за м²

1-к, Панянка вул., 75А, Поділ

Подільський, Поділ

Панянка вул., 75А, Полтава

 1 кімн.

 9/10

 44 м²

ізольована

Продаж 1-кімнатної квартири в Новобудові. Поділ, Поруч магазини, супермаркет, зупинка, пляж річки Ворскла. В будинку відділення Нової Пошти. Будинок цегляний. Квартира в середині будинку, дуже тепла. Автономне опалення, двоконтурний газовий котел. Площа 44 кв.м, кухня 12. З вікон краєвид на Ворсклу. Квартира укомплектована меблями та технікою. Все працює, можна зразу поселятися або здавати в оренду.
Ціна: 55 000 $  ·  1 250 $ за м²

1-к, Панянка вул., 75, Поділ

Подільський, Поділ

Панянка вул., 75, Полтава

 1 кімн.

 3/9

 42 м²

ізольована

Квартира розташована на 3 поверсі 9 поверхового будинку. Не кутова. Утеплена ззовні. Будинок цегляний. Квартира загальною площею – 41.3 кв.м. Складається з 1 кімнати житловою площею – 14.8. кв.м; - Коридору – 8.8 кв.м; - Кухні – 12.1 кв.м; - Санвузла – 4.5 кв.м. Квартира обладнана застекленим балконом – 1.1 кв.м. Висота приміщення – 2.5 м. Кладова - додаткове місце для зберігання речей. Облаштований двір (місце для парковки, дитячий майданчик,відеонагляд прибудинкової території). Впорядкована територія двору – дерева, клумби, тротуари. Під’їзд охайний, теплий, закритий. Індивідуальне опалення, лічильники на світло, воду, газ.
Ціна: 60 000 $  ·  1 429 $ за м²

1-к, вул.Миру, 30Б, Левада

Подільський, Левада

Миру пр., 30Б, Полтава

 1 кімн.

 4/10

 46.50 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові на Леваді * Будинок зданий та активно заселяється * Цегляний з утепленням * Комфортний середній поверх * Площа 47м2 * Тепловий лічильник на квартиру * Підходить під державні програми * Поряд вся інфраструктура
Ціна: 35 000 $  ·  753 $ за м²

Продам квартиру в новобудові. Поділ

Подільський, Поділ

Анатолія Кукоби вул., 27, Полтава

 1 кімн.

 7/7

 44 м²

ізольована

Пропоную придбати квартиру в новому будинку на Подолі * 1 Кімната * Цегла * Зручний поверх * 2 Балкона * Продаж з меблями та технікою * Є відділення в підвалі * Чудове місце розташування * Гарна ціна
Ціна: 59 000 $  ·  1 341 $ за м²

Квартира в новому будинку

Подільський, Левада

Миру вул., 32, Полтава

 1 кімн.

 8/9

 37.60 м²

ізольована

Квартира в новому будинку, будинок вже зданий в експлуатацію, більшість судів вже живуть. Поруч з будинком Сільпо, школи, садочки, автобусна зупинка в дві сторони. В дворі є дитячий майданчик, також поруч багато дитячих майданчиків від інших будинків. Квартира без ремонту, після забудовника. В квартирі встановлений КОТЕЛ. Також встановлені лічильники на газ (він проведений), а також на воду (вода підведена ДО квартири) В будинку є теплий підвал, сусіди використовують як укриття. Будинок 2021 року,
Ціна: 35 000 $  ·  931 $ за м²
Продано

Продам квартиру . Під ремонт

Подільський, Левада

Бідного Олександра вул., 5, Полтава

 1 кімн.

 5/9

 39 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові на Леваді * Будинок зданий та обжитий * Цегляний * Автономне опалення * Середній 5 поверх * Зручне місце розташування * Вся інфраструктура в пішій доступності
Ціна: 40 000 $  ·  1 026 $ за м²
Продано
1 Всього: 7