Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж квартир на 5-ій школі в Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-кімнатна квартира з ремонтом, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Соборності вул. , Полтава

 1 кімн.

 1/9

 38.20 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира з косметичним ремонтом, загальною площею 38,2 м². Розташована на 1 поверсі 9-поверхового будинку. Простора кухня — 12,9 м² Житловий стан, можна одразу заїхати Раціональне планування Локація: поруч 5-та школа Зручне місце для життя та навчання: поряд школа, магазини, транспорт, уся необхідна інфраструктура. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте — з радістю надамо деталі та організуємо перегляд.
Ціна: 65 000 $  ·  1 702 $ за м²
Продано

1-к, Духова Генерала вул., 5, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Духова Генерала вул., 5, Полтава

 1 кімн.

 3/16

 16 м²

готелька

Кімната в гуртожитку поблизу центру Полтави * Середній поверх * Нові радіотори опалення * Власний санвузол * Зручне розташування - все необхідне поруч: магазини, транспорт, кафе * Кімната ідеально підійде як для проживання, так і під інвестицію
Ціна: 15 200 $  ·  950 $ за м²

1-к, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Полтава

 1 кімн.

 4/4

 16.60 м²

ізольована

Продається кімната в гуртожитку 16.60 м², кухня 9.30 м². Інфраструктура (до 500 метрів): школа, відділення банку, аптека, зупинка громадського транспорту, залізничний вокзал, відділення пошти, ТРЦ, супермаркет, банкомати, дитячий майданчик, центр
Ціна: 7 000 $  ·  422 $ за м²
Продано

1-к, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Полтава

 1 кімн.

 1/1

 18 м²

ізольована

Продається невелика, але повністю облаштована однокімнатна квартира в приватному секторі. Ідеальний варіант для 1–2 осіб. Загальна площа: 18 м² (компактне та економне в утриманні житло). Планування: Світла кімната (12 м²) + функціональна кухня, суміщена з душем та туалетом (6 м²). Вхід: Окремий від сусідів, що створює відчуття приватного будинку.
Ціна: 13 500 $  ·  750 $ за м²

Готелька, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Полтава

 1 кімн.

 2/2

 17 м²

готелька

Продається готелька 17 м² з косметичним ремонтом. Розташована в центрі міста Полтава, поруч із 5-ою школою. Кухня 12 м², поверх 2 із 2. Проведена вода, пральна машина, ін-т.,тв., холодильник. Все залишається. Кухня, туалет і душ- загальний !( на 5 кімнат).
Ціна: 12 999 $  ·  765 $ за м²

1-к, Шведська вул., 12, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Шведська вул., 12, Полтава

 1 кімн.

 2/2

 12 м²

готелька

Продається кімната в гуртожитку 12 м² В кімнаті: проведена вода, пральна машина, ін-т.,тв., холодильник. Все залишається. Кухня, туалет і душ- загальний !( на 5 кімнат). Зупинка .- 5 школа.
Ціна: 13 000 $  ·  1 083 $ за м²

1к, вул. Рєпіна 18, 5 школа

Київський , 5-а школа

Рєпіна вул., 18, Полтава

 1 кімн.

 3/5

 31 м²

ізольована

В продажу 1 кімнатна квартира в районі 5-ї школи. Стіни з цегли, середній поверх, не кутова. Є газова колонка По всьому будинку замінені туби, дах відремонтовано, вінка м/п, нова сантехніка. У під'їзді ремонт, також є автостоянка Поруч Павленківський парк, спорт комплекс, ТРЦ «Київ»
Ціна: 47 000 $  ·  1 516 $ за м²

4-к, ЖК вул. Коваля, 2, Коваля вул., 2, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Коваля вул., 2, Полтава

ЖК вул. Коваля, 2

 4 кімн.

 4/12

 187 м²

ізольована

Пропонуємо 4-кімнатну квартиру в елітному ЖК на вулиці Коваля, 2. Площа 187 м², без внутрішніх робіт. Розташована поруч із 5-ою школою в самому центрі Полтави. Квартира знаходиться на 4 поверсі 12-поверхового будинку, окрема кухня площею 16 м². Не втрачайте можливість стати власником цієї прекрасної квартири в самому центрі міста!
Ціна: 118 000 $  ·  631 $ за м²

Продам кімнату в гуртожитку, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Полтава

 1 кімн.

 3/4

 16.40 м²

ізольована

Продається кімната в гуртожитку площею 16.40 м², кухня 9.70 м². Житловий стан, в наявності кондиціонер, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, Wi-Fi роутер, у кімнаті є вода. Кухня та санвузол загального користування. Поряд школа, дитячий садок, лікарня, ТРЦ Київ. Зупинка громадського транспорту в 5 хвилинах.
Ціна: 16 000 $  ·  976 $ за м²

3к.кв. в цегляному будинку, 5 школа, Київський

Київський , 5-а школа

Шведська вул., 20А, Полтава

 3 кімн.

 4/4

 80 м²

ізольована

Продається простора трикімнатна квартира поблизу центру. Загальна площа 80 м², роздільні великі кімнати по 20 м². Квартира світла, чиста та дуже простора. Планування: кухня-студія та дві спальні. Є три балкони. Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою — заходь і живи. Будинок — сталінка з високими стелями та товстими цегляними стінами, що забезпечують тепло й тишу. Вдале розташування поруч із центром міста. Гарний варіант для комфортного проживання. Телефонуйте!
Ціна: 58 000 $  ·  725 $ за м²

4-к. Івана Банка вул. 5 школа

Київський , 5-а школа

Коваля вул., 2, Полтава

 4 кімн.

 11/12

 205 м²

ізольована

Квартира 205 кв. * Центральний район! * У володінні понад 3 роки! * 2 санвузли, 3 кімнати та зал з панорамними вікнами, великий передпокій, велика кухня з балконом та проміжна кімната з виходом на балкон! * 2 ліфти/ вантаж-пас. Відеодомофон. * Можливе перепланування за вашим бажанням!
Ціна: 105 000 $  ·  512 $ за м²
Продано

3-а, 5-а школа

Київський , 5-а школа

Шведська вул., 20А, Полтава

 3 кімн.

 3/5

 58 м²

ізольована

Пропоную 3-кімнатну квартиру площею 58 м². Розташована на 3 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Поруч з Павленківським парком. 2 спальні кімнати + кухня + вітальня Меблі, техніка по домовленості Документи готові Звертайтесь за деталями та організацією перегляду.
Ціна: 54 000 $  ·  931 $ за м²
Продано
1 Всього: 12