Продаж кімнати Подільський , Поділ , Полтава

2 кімн. · 1/5 пов. · 11.20 м²

9 800 $
Номер: SF-3-313-807

Інформація щодо пропозиції

Пропоную кімнату 11.2 м² з радянським ремонтом.
Кухня 5.50 м².
Кімната тепла, кухня та санвузол у спільному користуванні
Централізоване опалення, зручна інфраструктура
Квартира на 2 сім'ї.

  • Ціна: 9 800 $
  • Ціна за кв. метр: ≈875 $
  • Ремонт: радянський ремонт
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 11.20
  • Площа кухні, м²: 5.50
  • Поверх: 1/5
  • Санвузлів: 1

Дата оновлення інформації:
05.05.2026 15:17;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82