Продаж квартири Нечуя-Левицького вул., 24, Полтава

1 кімн. · 5/5 пов. · 30.90 м²

35 000 $
Номер: SF-3-320-774

Інформація щодо пропозиції

Затишна 1-кімнатна квартира біля 25-ї школи!
Світла, тепла та доглянута, з балконом і кондиціонером.
5 поверх – жодного шуму зверху, південна сторона, багато сонця.
Ремонт 2010 року, готова заїжджати одразу.
Безпечний двір із дитячим майданчиком, поруч магазини та школи.
Прозора історія власності, ніколи не здавалась в оренду.

• Ціна: 35 000 $
  • Ціна за кв. метр: ≈1 133 $
  • Ремонт: косметичний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Кількість кімнат: 1 кімн.
  • Кількість спалень: 1
  • Площа загальна, м²: 30.90
  • Поверх: 5/5
  • Санвузлів: 1
  • Балконів: 1

Дата оновлення інформації:
20.05.2026 12:37;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82