Продаж будинку Ветеринарний пров., Полтава

2 кімн. · 52 м² · 4.50 сот.

47 500 $
Номер: SH-223-548

Інформація щодо пропозиції

- Продається частина будинку в районі Боженка - цегляний будинок з окремим двором - площа будинку 52 м2 - 2 окремі кімнати - простора кухня - зроблений ремонт - всі зручносності в будинку - індивідуальне опалення - земельна ділянка 4,5 соток - є власний гараж - окремий двірцегляний будинок з окремим двором - площа будинку 52 м2 - 2 окремі кімнати - простора кухня - зроблений ремонт - всі зручносності в будинку - індивідуальне опалення - земельна ділянка 4,5 соток - є власний гараж - окремий двір

  • Ціна: 47 500 $
  • Ціна за кв. метр: ≈913 $
  • Клас житла: економ
  • Ремонт: косметичний ремонт
  • Кількість кімнат: 2 кімн.
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 52
  • Площа кухні, м²: 10
  • Площа ділянки, сот.: 4.50
  • Поверхів: 1

Дата оновлення інформації:
13.05.2026 15:48;

Наші співробітники на зв’язку

Photo

АН Valion

Із задоволенням відповімо на питання з 9-00 до 18-00 у будні, з 10-00 до 16-00 у суботу.

+380 (50) 450-30-82