Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир — Алмазний у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Однокімнатна на 23 вересня.

Шевченківський , Алмазний

23-го Вересня вул., Полтава

 1 кімн.

 7/9

 36 м²

ізольована

**1-кімнатна квартира, вул. 23 Вересня — 7/9 поверх, покращене планування!** Продається **затишна простора квартира** у хорошому стані, з **покращеним плануванням** і **двома балконами**. Кімната велика й світла, кухня зручна, окремий санвузол. Будинок цегляний, теплий, доглянутий під’їзд. Чудове розташування — поруч магазини, транспорт, школа, парк. 💎 **Ідеальний варіант для молодої пари або під оренду!** 📞 Дзвоніть — квартира чекає свого власника!
Ціна: 32 000 $  ·  889 $ за м²

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

 1 кімн.

 8/10

 38 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом. Цегляний будинок з утепленням. Автономне опалення двоконтурним котлом. Нові меблі та побутова техніка. В квартирі ніхто не мешкав. Доступно під держ програми. Торг присутній
Ціна: 59 500 $  ·  1 566 $ за м²

1-к, Алмазна вул., 2, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Алмазна вул., 2, Полтава

 1 кімн.

 1/5

 40.10 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру в Алмазному, вулиця Алмазна, 1 поверх 5-поверхового будинку. Житлова площа 26.20 м², кухня 6.10 м², загальна площа 40.10 м². Радянський ремонт, квартира економ-класу. Ця квартира є прекрасним вибором для тих, хто шукає невеликий, але зручний житловий простір. Розташування у самому серці Полтави робить цей варіант особливо привабливим. Телефонуйте, щоб домовитися про огляд!
Ціна: 35 000 $  ·  873 $ за м²

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

 1 кімн.

 5/10

 40 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Цегляний будинок з утепленням * Автономне опалення * Комфортний середній поверх * Абсолютно новий євроремонт * Вмебльована з технікою * Заселяйся та живи з комфортом
Ціна: 55 000 $  ·  1 375 $ за м²
Продано

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

 1 кімн.

 7/10

 41 м²

ізольована

Продається однокімнатна квартира в новому будинку на вулиці Великотирнівській. Загальної рлощі 41 м², кухня 11 м², поверх 7 із 10. Економне А/О, двохконтурний котел, не кутова. Стан квартири: після штукатурки (на фото), М/П вікна, якісні двері від забудовника - також є підвальне приміщення під кладовку або підвал.
Ціна: 41 000 $  ·  1 000 $ за м²

1-к, Київське шосе, 52, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Київське шосе, 52, Полтава

 1 кімн.

 5/5

 30.20 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира 30.20 м² без ремонту в житловому комплексі Алмазний. Труби замінені та одне вікно в залі. Поряд зупинки, два ринка: Мотель та 23 Вересня, садок, школа, автовокзал, Епіцентр. Продаж під ремонт
Ціна: 30 000 $  ·  993 $ за м²

Продається світла 1-кімнатна квартира, район 23 Вересня!

Шевченківський , Алмазний

Кондратюка Юрія вул., 15, Полтава

 1 кімн.

 9/9

 36 м²

ізольована

Продається світла 1-кімнатна квартира, район 23 Вересня! * Зручне розташування – поруч зупинка кільцевого, школи, садочки, магазини, супермаркети та поліклініка * Ідеально підходить для життя або здачі в оренду (квартиранти вже мешкають) * Комфортний простір для вашого затишку * За деталями телефонуйте прямо зараз!
Ціна: 28 000 $  ·  778 $ за м²
Продано

1-к, Кондратюка Юрія вул., 15, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Кондратюка Юрія вул., 15, Полтава

 1 кімн.

 9/9

 36 м²

ізольована

Продається квартира 1-кімнатна, 36 м². Кухня 8,60 м². Лічильники - вода, газ. Техповерх - є! Ліфт працює. Район алмазний, зупинка стара четверта поліклініка , поряд зупинка, школа, поліклініка, дитячий садок, базар. У власності більше 3-х років
Ціна: 30 000 $  ·  833 $ за м²
Продано

1-к, вул. Великотирнівська, Автовокзал

 1 кімн.

 7/10

 36 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленням * Автономне опалення * Новий євроремонт * Меблі та техніка
Ціна: 59 999 $  ·  1 667 $ за м²

1-к, Героїв України вул., 7, Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Героїв України вул. , 7, Полтава

 1 кімн.

 8/9

 36 м²

ізольована

Продається квартира 1-кімнатна квартира в економ-класі з косметичним ремонтом. Площа 36 м², кухня 8,50 м². Поверх 8/9. Розташована за адресою: вул. Героїв України, Алмазний масив, м. Полтава. Не упустіть свій шанс придбати житло за доступною ціною! Зателефонуйте нам вже зараз, щоб домовитися про перегляд квартири.
Ціна: 29 000 $  ·  806 $ за м²
Продано

Однокімнатна квартира по кільцю

Шевченківський , Алмазний

Київське шосе, 52, Полтава

 1 кімн.

 2/5

 29.90 м²

ізольована

М-н Алмазний, Не кутова! Перепланована 1к квартира , за рахунок перепланування збільшена площа кухні. Затишне розташування, поряд уся необхідна інфраструктура. Стан на фото. Коридор: 2.9 м² Кімната: 16.7 м² Кухня: 7.6 м² Санвузол: 1.9 м² Шафа: 0.7 м² Балкон: 0.1 м²
Ціна: 22 000 $  ·  736 $ за м²
Продано

Квартира в новобудові

Шевченківський , Алмазний

Героїв АТО вул., 81, Полтава

 1 кімн.

 4/10

 47.80 м²

ізольована

Будинок розташований у затишному та розвиненому м-ні Сади-2. Поруч декілька шкіл, садочків, дитяча поліклініка, супермаркети та фінтес-клуб. У квартирах встановлені радіатори та котли для індивідуального опалення, виконане повне остеклення. В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планування кімнат- Роздільне. Є газ. Гаряча вода - газовий котел. Опалення індивідуальне - . В квартирі є . Загальний стан квартири - Без ремонту. Можливе розтермінування. Інтернет дротовий (кабельний)
Ціна: 40 600 $  ·  849 $ за м²
Продано

1-к на 23 Вересня

Шевченківський , Алмазний

23-го Вересня вул., Полтава

 1 кімн.

 5/5

 33 м²

ізольована

23 Вересня Квартира після Ремонту Замінена проводка Встановленні автомати Є кондиціонер Лічильники Світло, Газ Натяжна стеля На підлозі ламінат
Ціна: 33 000 $  ·  1 000 $ за м²
Продано

Продам готельку. Алмазний

Шевченківський , Алмазний

Київське шосе, 56, Полтава

 1 кімн.

 9/9

 12.70 м²

ізольована

Продається охайна, світла кімната 12,7м2 в зручному районі міста - Алмазний (вул. Київське шосе. Придбати можна як для себе так і для здачі в оренду. Поруч, в пішій доступності, зупинки громадського транспорту, поліклініка, широкий вибір магазинів, пошта, аптека, школа, садочок. Кімната з косметичним ремонтом. Свій санвузол, ванна, бойлер. Власний засклений балкон. Відразу можна заїхати і жити. Опалення централізоване, батареї та стояк нові. Все замінено у 2024р. Взимку дуже тепло так як є технічний поверх і вся мережа знаходиться там. Дах над кімнатою відремонтований у 2023р. Варіант для молодої пари, студентів та тих, хто в пошуках невеличкого житла з усіма необхідними зручностями.
Ціна: 11 800 $  ·  929 $ за м²
Продано
1 Всього: 14