Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

Продаж 1-кімнатних квартир — Шевченківський у Полтаві

Знайдено: 0
Сортувати за:

Зв'язатись з нами

+380 (50) 450-30-82

1-кімнатна квартира з ремонтом на Європейській

Шевченківський, Боженка

Європейська вул. , 241, Полтава

 1 кімн.

 9/9

 38 м²

ізольована

Однокімнатна квартира з євроремонтом, продається з меблями та технікою. Зручна локація — район McDonalds, поруч Нова Пошта №1, маркет, меблевий квартал, Парковка Зупинка навпроти будинку.
Ціна: 39 000 $  ·  1 026 $ за м²

1-к, квартира., Огнівка

Шевченківський, Огнівка

Щепотьєва бул., Полтава

 1 кімн.

 8/10

 35 м²

ізольована

Продаж одно кімнатної квартири на Огнівці. Будинок у тихому дворі. Поруч є парк для прогулянок, магазини, школа та дитячий садок. Світла та затишна оселя. Укомплектована всім необхідним для комфортного життя або здачі в оренду
Ціна: 35 000 $  ·  1 000 $ за м²

1-к квартира. Боженка

Шевченківський, Боженка

Ветеринарна вул., Полтава

 1 кімн.

 8/9

 34 м²

ізольована

Продається простора 1-кімнатна квартира площею 34 м², розташована на 8-му поверсі 9-поверхового панельного будинку у затишному мікрорайоні Боженка в Полтаві. Квартира має зручне та функціональне планування: • світла та простора кімната • кухня площею 8,2 м², що дозволяє комфортно облаштувати обідню зону • санвузол • коридор Житло розташоване на комфортному поверсі, з гарним видом з вікна та достатньою кількістю природного світла. Будинок панельний, під’їзд охайний, працює ліфт. Меблі та побутова техніка можуть залишитися за домовленістю, що дозволить одразу заїхати та проживати або вигідно здати квартиру в оренду. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту та інші необхідні об’єкти для комфортного життя. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
Ціна: 30 000 $  ·  882 $ за м²

Квартира під оренду

Шевченківський, Мотель

Європейська вул. , Полтава

 1 кімн.

 1/5

 31 м²

ізольована

о вашої уваги пропонується однокімнатна квартира в цегляному будинку — ідеальний варіант як для особистого проживання, так і для інвестування з подальшою здачею в оренду. Загальна площа становить 31 м², кухня — 6 м². Квартира світла, затишна та тепла, з акуратним косметичним ремонтом, що дозволяє одразу заселитися або оновити простір під власний смак без суттєвих витрат. Цегляний будинок забезпечує комфортний мікроклімат у будь-яку пору року, а продумане планування квартири створює зручний простір для щоденного життя. Об’єкт розташований у районі з гарною інфраструктурою — поруч магазини, зупинки громадського транспорту, навчальні заклади, зони відпочинку. Відмінне співвідношення ціни та якості — чудова можливість придбати житло в надійному будинку з перспективою зростання вартості.
Ціна: 33 000 $  ·  1 065 $ за м²

Однокімнатна на 23 вересня.

Шевченківський, Алмазний

23-го Вересня вул., Полтава

 1 кімн.

 7/9

 36 м²

ізольована

**1-кімнатна квартира, вул. 23 Вересня — 7/9 поверх, покращене планування!** Продається **затишна простора квартира** у хорошому стані, з **покращеним плануванням** і **двома балконами**. Кімната велика й світла, кухня зручна, окремий санвузол. Будинок цегляний, теплий, доглянутий під’їзд. Чудове розташування — поруч магазини, транспорт, школа, парк. 💎 **Ідеальний варіант для молодої пари або під оренду!** 📞 Дзвоніть — квартира чекає свого власника!
Ціна: 32 000 $  ·  889 $ за м²

1-к, Полюсна вул., 20, Боженка

Шевченківський, Боженка

Полюсна вул., 20, Полтава

 1 кімн.

 7/9

 40 м²

ізольована

Продається однокімнатна квартира. Загальної площі 40 м², кухня 9 м², поверх 7 із 9. Кімнати великі, сусіди хороші, проблем немає,. Дтячій майданчик поряд з будинком. Стоянка для автомобіля, меблевий квартал поряд, виїзд в будь яку частину міста, транспорт ходить безпроблем. Меблі і техніка забирається! Торг є!
Ціна: 36 000 $  ·  900 $ за м²
Продано

1-к, Європейська вул., 183, Очеретянка, є-Відновлення, ваучер

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 11/11

 43 м²

ізольована

Терміновий продаж 1к. квартири на ЖК Европейський, * Видова * загальна площа 43 м2 , * панорамні вікна, * здана секція, ліфт запущений * площа квартири дозволяє втілити всі свої мрії при плануванні сучасного ремонту , * поруч з будинком все необхідне для комфортного проживання
Ціна: 42 500 $  ·  988 $ за м²

1-к, Шевченко вул., 73А, Центр

Шевченківський, Центр

Шевченко вул. , 73А, Полтава

 1 кімн.

 1/9

 37.80 м²

ізольована

Продам 1-кімнатну квартиру у центрі Полтави, на вулиці Шевченка. Площа квартири 37.80 м², житлова 18.20 м², кухня 10.30 м². Квартира розташована на першому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Квартира світла та простора, з сучасним ремонтом повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Індивідуальне опалення (котел) Світло не вимикається Якісні меблі та техніка все залишається Охайний, доглянутий підїзд Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію (оренда в центрі завжди користується попитом). Відмінне розташування поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, транспорт, інфраструктура. Квартира з усіма необхідними зручностями. Не втрачайте можливість придбати це стильне й затишне житло в самому центрі міста!
Ціна: 53 000 $  ·  1 402 $ за м²

1-к, Великотирнівська вул., 4А, Алмазний

Шевченківський, Алмазний

Великотирнівська вул. , 4А, Полтава

 1 кімн.

 8/10

 38 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові з ремонтом. Цегляний будинок з утепленням. Автономне опалення двоконтурним котлом. Нові меблі та побутова техніка. В квартирі ніхто не мешкав. Доступно під держ програми. Торг присутній
Ціна: 59 500 $  ·  1 566 $ за м²

ЖК Кадетський, центр міста — Loft з терасою та панорамою

Шевченківський, Центр

Ляхова вул., 10, Полтава

 1 кімн.

 Пентхаус/11

 57 м²

пентхаус

ЖК Кадетський, центр міста — Loft з терасою та панорамою Унікальна квартира на мансардному поверсі в елітній новобудові для справжніх поціновувачів стилю та атмосфери. Стиль Loft, дизайнерський ремонт, ретельно продумане атмосферне освітлення — все робилося для себе. Переваги локації: * Найінстаграмніший ЖК у самому центрі * Жити між стадіоном Ворскла та Корпусним парком * Панорамний вид на місто та прямий вихід на велику терасу * Пожиттєвий абонемент на всі події стадіону: футбол, концерти та інше Площа та планування: * Загальна: 56,9 м² * Кухня-вітальня: 30 м² * Санвузол: 4 м² * Спальня на антресольному поверсі: 6 м² * Передпокій: 3,2 м² Додатково: * Сучасний дизайнерський ремонт у стилі Loft * Надзвичайно тепла квартира (дах утеплено додатково) * Опалення електричне (інвертор + конвектори), економні рахунки * 3 фази, потужність 18 кВт * Можливість встановити сонячні панелі на терасі для повної автономності Ідеальний варіант як для довготривалої, так і для подобової оренди — квартира, яка підкреслює ваш статус і дарує неймовірну атмосферу
Ціна: 86 990 $  ·  1 526 $ за м²

1-к, Параджанова вул., 7, Боженка

Шевченківський, Боженка

Параджанова вул. , 7, Полтава

 1 кімн.

 7/10

 46 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові 46 м² без внутрішніх робіт. Житлова площа 19 м², кухня 9 м². Сучасний 10-поверховий будинок з офісами та навісним вентильованим фасадом – тепло, сухо та комфортно в будь-яку пору року
Ціна: 25 000 $  ·  543 $ за м²

Продам 1к. в цегляній новобудові

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 4/10

 37 м²

ізольована

Продам квартиру, у новому будинку. * є відновлення, або кредит. * корпус вже зданий в експлуатацію, * індивідуальне опалення, * 4 поверх, вікна виходять у двір. * Стан після забудовника, вже є проект- дизайн для проведення ремонту.
Ціна: 52 000 $  ·  1 405 $ за м²

Продаж квартири 54.5 м2

Шевченківський, Очеретянка

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 10/11

 55 м²

ізольована

Продаж квартири 54.5 м2. 10 поверх з 11 поверхового будинку Новий будинок,. Усі сусіди вже зробили ремонт. Підлога - стяжка, стіни рівна штукатурка. Вікна - Південна західна частина - з 12 дня и до шикарного заходу сонця.
Ціна: 52 000 $  ·  945 $ за м²

1-к, Віктора Андрієвського вул., 41, Боженка

Шевченківський, Боженка

Віктора Андрієвського вул. , 41, Полтава

 1 кімн.

 9/10

 44 м²

ізольована

Простора 1 кімнатна квартира в новобудові. Дім вже зданий в експлуатацію. Площею 43,7кв.м. Кухня 15м2. Автономне газове опалення. Встановлений котел Стіни в квартирі вже поштукатирині, розвендена електрика. Установлені якісні вікна. Супермаркет, школа, зупинка за 3хв пішки
Ціна: 30 000 $  ·  682 $ за м²

Продам квартиру в новобудові

Шевченківський, Центр

Параджанова вул. , 7, Полтава

 1 кімн.

 9/10

 38.03 м²

ізольована

Продам однокімнатну квартиру в новобудові. Площа 38,03 кв. метрів 1 під'їзд, 9 поверх, квартира не кутова. Будинок з індивідуальним опаленням, має навісний вентильований фасад. Продажа по переуступці прав
Ціна: 19 500 $  ·  513 $ за м²

1-к, Сінна вул., 19, Центр

Шевченківський, Центр

Сінна вул., 19, Полтава

 1 кімн.

 6/8

 48.30 м²

ізольована

Продається 1-кімнатна квартира в новому будинку бізнес-класу без оздоблювальних робіт. Центр міста, будинок збудований за стандартами ЄС , закритий затишний двір, дитячий майданчик, підземний гараж, озеленення двору, ліфт, відеоспостереження цілодобове, обслуговування будинку та території, інтернет, індивідуальне опалення та електрика. Квартира студія, не кутова.Всі чорнові роботи виконані, чистові роботи. Вмонтовані, труби, розводка електрики, розетки, інсталяція, душовий трап, витяжка, зроблене перепланування. Вибирай підлогу, шпалери чи кольорову штукатурки, підвісну стелю за своїм смаком в'їджай та живи. Загальна площа квартири 48,30 м², кухня-студія 15,80 м², житлова площа 17 м². Квартира розташована в самому центрі міста Полтава, на вулиці Сінна. Будинок має 8 поверхів, квартира знаходиться на 6 поверсі. Поспішіть стати власником цієї комфортної квартири!
Ціна: 68 000 $  ·  1 408 $ за м²

1-к, вул. Героїв України, 4, Сади-1

Шевченківський, Сади-1

Героїв України вул. , 4, Полтава

 1 кімн.

 2/9

 43.90 м²

ізольована

Простора однокімнатна квартира в новобудові з підсобним приміщенням * Будинок зданий та заселений * Цегляний з утепленнями * Автономне опалення * Кухня 14м2 * Комфортний 2 поверх * Підсобне приміщення 8.6м2 на першому поверсі * Закледена тепла підлога * Стіни відштукатурені * Вигідне місце розташування, вся інфраструктура в пішій доступності
Ціна: 45 000 $  ·  1 025 $ за м²

1-к, великотирнівська вул., Сади 1

Шевченківський, Сади-1

Великотирнівська вул. , 9А, Полтава

 1 кімн.

 7/9

 51.80 м²

ізольована

Чудова видова квартира! Панорамні вікна 7-го поверху відкривають чудовий краєвид на озеро та яр! Всі квартири з таким видом у забудовника вже продані!
Ціна: 45 000 $  ·  869 $ за м²

1-к, вул. Нікітченка, 3, Сади-2

Шевченківський, Сади-2

Джохара Дудаєва вул., 3, Полтава

 1 кімн.

 3/10

 40 м²

ізольована

Однокімнатна квартира в новобудові на Садах-2 * Зданий будинок * Автономне опалення * Середній поверх * Кухня 10м2 * Цегляний з утепленням * Чистова штукатурка, стяжка * Лічильники * Велика прибудинкова територія з стоянкою для авто * Вікна дивляться на ліс * Поряд зупинка * Розвинена інфраструктура
Ціна: 38 000 $  ·  950 $ за м²

1-к, Європейська вул., 183, Мотель

Шевченківський, Мотель

Європейська вул. , 183, Полтава

 1 кімн.

 9/11

 42.20 м²

ізольована

Продаж просторої однокімнатної квартири в сучасному ЖК «Європейський». Будинок зданий. Цегляний з утепленням Автономне опалення Кухня 14м2 Вікна виходять у двір
Ціна: 38 000 $  ·  900 $ за м²
Продано
1 2 3 4 5 >> Всього: 122